Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Vaperski "maček"

Vpliv e-cigarete na zdravje, stranski učinki "vapanja", simptomi prenehanja kajenja tobaka, ...

Vaperski "maček"

OdgovorNapisal/-a Uporabniq » 06. Sep 2014 21:15

Takole: zdaj že več kot mesec dni brez cigarete, niti enega dima. Vejpam torej toliko časa, cca. 2-2.5 ml na dan namesto cigaret, katere sem bannal za vedno.
Ampak ugotovil sem naslednje: če sem ga žural, torej smo se pozno v noč družili, in sem zraven seveda vejpal nekoliko več, to je tak večer okoli 3 ml, torej v tem dnevu cca. 4 ml,
me naslednji dan, podobno, kot ko sem kadil, boli prsni koš oz notri - kot da me pljuča, kašljam in vse.

Še koga...? Še kdo čuti kakšne posledice? To mi ni preveč všeč, medtem, ko se vsepovsod trdi, da je skoraj neškodljivo se mi dozdeva, da ni čisto tako.

Vejpam pa svoje mešanice iz Flavorarts in Hisvape baze 12mg oz Dekang. Na protanku.
Uporabniq

Re: Vaperski "maček"

OdgovorNapisal/-a Indulge » 07. Sep 2014 08:56

Kjerkoli se pretirava ni dobro..

Kar pa lahko je zmanjšaj nivo nikotina in boš vredu. Vsaj name tako tole vpliva..
Ooooooooooohhhhmmmmmm
Uporabniški avatar
Indulge

OdgovorNapisal/-a timmmy » 07. Sep 2014 09:45

Ne trdi se da je skoraj neskodljivo ampak manj skodljivo od klasicne cigarete...
Men se tut zdi da je to ucinek nikotina...
Uporabniški avatar
timmmy

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 07. Sep 2014 19:48

Po enem mesecu se telo še definitivno ni navadilo na nov medij v pljučih. Po enem mesecu je tudi mene šponal prsni koš po malenkost več povejpanih mililitrih. Sedaj po toliko mesecih lahko vejpnem več kot 10 ml na dan/noč, pa še čutim ne..
Lahko, da je količina nikotina v tekočini, vendar vseeno pravim.. daj času čas, slabše kot cigaret sigurno ni..
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a Uporabniq » 07. Sep 2014 22:33

Hvala za odogovore.

Upam, da se res porihta. Res me malo skrbi, da bi šel "iz dežja pod kap" :)

...še ena stvar se mi dogaja, čuden, "gladek", rahlo vnetno-pekoč občutek na nebu. Tega prej nisem čutil :)

Bral sem, da je potrebno dost pit, pa se trudim, pijem čaje, radensko...ampak to ostaja zaenkrat hm.

ln
Uporabniq

OdgovorNapisal/-a Križan » 08. Sep 2014 10:37

Hoj

Da te malo potolažim. Nisi edini, ki se mu to dogaja. Tudi meni se po slabih 10 mesecih vapanja še vedno zgodi, da ko pretiravam me rahlo "bolijo" pljuča oz imam nek čuden občutek pri vdihu in izdihu.

Sem pa opazil da se stvar občutno izboljša če uporabljam eTekočine na osnovi VG-ja. Sicer žrtvujem malo TH-ja in okusa a pridobim nekaj več pare.

Moj nasvet bi bil da malo eksperimeniraj z mešanicami PG-VG ter nikotinsko stopnjo in najdi razmerje, ki ti odgovarja.

Lp
Elektronska cigareta Veyper.si
Križan

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost