Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Spisek simptomov pri prehodu iz kajenja tobaka na e-cigaret

Vpliv e-cigarete na zdravje, stranski učinki "vapanja", simptomi prenehanja kajenja tobaka, ...

Re: Spisek simptomov pri prehodu iz kajenja tobaka na e-ciga

OdgovorNapisal/-a Berghaus » 26. Nov 2014 12:58

3 tedne??

O bed.....

Ne, sej brez skrbi, nič ne bom obupal, lahko tudi brez zadržkov pritrdim vsem člankom, ki pravijo, da odvajalna gripa ni bolezen, bolj psihosomatska težava. Že danes, 24 ur po tistem, ko sem izvedel za kaj gre, sem pol bolje. Deklici v pisarni me že hecata, da mi gredo kozlarije po glavi :D

Bi pa vprašal eno drugo stvarco in sicer v vezi cigaretnega dima. V službi nas hodi skupinica na malico v bližnji lokalček. Vsi so kadilci. Opažam, da ne morem več sedeti zraven. Cigaretni dim me sili na bruhanje! Ni mi jasno v čem je point, ker mi le ta ni nikoli smrdel. se je še komu to zgodilo?

Zakaj me to bega? Ker se z mano dogajajo ravno obratne stvari, kot sem pričakoval. Da mi bo dim enostavno tako dišal, da bom sanjal čike, kadilcem lezel v naročje in podobno? Kdaj se začne to dogajati?

Siljenje na bruhanje je zelo izrazito, včeraj sem še komaj komaj zadržal vsebino želodca, ko me je oplazil dim. Zasolzilo mi je oči in moral sem stopiti stran.
Slika
Uporabniški avatar
Berghaus

OdgovorNapisal/-a WolfBlaz » 26. Nov 2014 13:04

Sem opazil, da sem dobil par mozoljev (sicer čisto majhnih) na obrazu. Sicer jih nimam že kakšnih 4-5let. Ampak mi ne predstavla prevelik problem, saj vem da se mi telo čisti :)
Slika
Uporabniški avatar
WolfBlaz

OdgovorNapisal/-a tilen2009 » 26. Nov 2014 13:15

@Berghaus:
Yep, smrdi. Probi nardit dim al pa dva. Pol boš šele vidu. :twisted:
@WolfBlaz:
Mah sej jst tut nimam problemov s tem, sam pač prej nisem mel mozoljev, zdaj pa po treh dednih kr naenkrat.
Uporabniški avatar
tilen2009

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a premmati » 26. Nov 2014 14:05

:) men se želodec ravno ne obrača, ampak cigaretni dim mi pa tud nenormalno smrdi, že po prvem tednu vejpanja mi je zasmrdel pa je po osmih mesecih še vedno isto. preko poletja sva ob vikendih na skupni jutranji kavici morala z ženo, kr pošteno narazen sedet na balkonu, ker ko si je prižgala smrdljivca se mi je še kavica zagabila, sprva je mislila, da se nekaj važim pol je pa le dojela, da mi res močno smrdi in se je sprijaznila s tem, da pazi kam izdihne dim. sploh si ne morem predstavljat, kako je bilo svoje čase, ko smo kadili na kakšni fešti v notanjih prostorih, ker je pač bilo dovoljeno, brr, fuj, groza :mrgreen: :x :roll:
Slika
Uporabniški avatar
premmati

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a WolfBlaz » 26. Nov 2014 14:10

Je kdo opazil, da se nenormalno težko zbuja, bi raje kr za vedno ostal v postelji? Nevem al sem to sam jaz, vreme ali pa je to tudi en simptom prenehanja :D
Slika
Uporabniški avatar
WolfBlaz

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 26. Nov 2014 14:23

WolfBlaz napisal/-a:Je kdo opazil, da se nenormalno težko zbuja, bi raje kr za vedno ostal v postelji? Nevem al sem to sam jaz, vreme ali pa je to tudi en simptom prenehanja :D

Slišal sem že za intenzivnejše sanje ponoči, ki so posledica prenehanja kajenja. Najbrž je to povezano z motnjo v spancu, saj gre telo skozi fazo odvajanja. To je podobno kot pri krizi odvajanja od drog, samo da bo dosti bolj blagi obliki..

Lahko, da imaš nekakšno manjšo fizično krizo in je spanec ponoči moten in se ne spočiješ, kot bi se moral. V vsakem primeru bo minilo. Mislim, da to ne more trajati več kot mesec dni. So pa tudi taki sivi dnevi te dni, da bi človek kar ležal v postelji cel dan :)
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a WolfBlaz » 28. Nov 2014 16:35

Hehe res so taki dnevi, čeprav me je vedno okoli 17ure začelo zmankvat pa oči začele pečt. I guess im just a lazy sleepy fuck :D
Slika
Uporabniški avatar
WolfBlaz

OdgovorNapisal/-a Matrix by Neo » 11. Dec 2014 13:04

Heh,vidim da tudi jaz nisem imun na to "po smrdljivci" stanju :) .2 dni nazaj so se mi zaštopali sinusi,mi curllja iz nosa,kihanje,drugače se počutim OK,pa upam da me curljanje in kihanje kar hitro mine ;).
Uporabniški avatar
Matrix by Neo

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Berghaus » 11. Dec 2014 13:22

Samo ne brati mojih postov, pa boš čisto ok :lol:
Slika
Uporabniški avatar
Berghaus

OdgovorNapisal/-a actech » 11. Dec 2014 13:48

Ma ti si tut na poti čist okej...
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost