Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Spisek simptomov pri prehodu iz kajenja tobaka na e-cigaret

Vpliv e-cigarete na zdravje, stranski učinki "vapanja", simptomi prenehanja kajenja tobaka, ...

Re: Spisek simptomov pri prehodu iz kajenja tobaka na e-ciga

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 28. Jan 2017 16:45

Če ga telo absorbira preveč, je filing čuden ja. Povišan srčni utrip, omotičnost,.. Vse je odvisno od naprave in koliko se jo "zlorablja". Čeprav 6mg/ml ni nevemkako visoka stopnja nikotina, pa se seveda lahko vsako telo odziva drugače nanj. Važno je, da opaziš, da se nekaj dogaja in zadevo razredčiš ali pa prekineš v najslabšem primeru.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a Bronto » 14. Mar 2017 09:38

Po pol leta vejpanja sem pridobil 4kg telesne teže... :?
Ja, saj se ve, da pri prenehanju kajenja večina pridobi na teži, ker več poje, pa med obroki kaj grizlja, pa metabolizem se spremeni, pa... vzrokov dovolj...
Mislil pa sem, da bo nikoin v vejpu pomagal, da se teža ohrani. Malo sem vprašal strica googla, pa je tega na tujih forumih ogromno - eni kilograme pridobijo, eni izgubijo, enim pa nič...

Kako je z vami?
"You live and learn. At any rate, you live." Douglas Adams
Uporabniški avatar
Bronto

OdgovorNapisal/-a actech » 14. Mar 2017 10:32

Jaz sem se na začetku tudi zredil. Pa ne zaradi pomanjkanja nikotina, ampak zaradi tega ker se mi je po dolgih letih kajenja končno povrnil okus in vonj. Hrana je bila veliko bolj okusna, veliko raje sem poizkusil kaj novega....Čeprav v začetku tega nisem toliko opazil, kasneje pa zmeraj bolj. Pri meni je bilo to vsekakor povezano. Zdaj sem že skoraj nazaj na istih kilogramih. Imam pa veliko več kondicije in moči kot prej. :)
Sem pa od novega leta tudi na breznikotinskih tekočinah in je super :D
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

OdgovorNapisal/-a milyan » 16. Mar 2017 18:27

Bronto napisal/-a:Po pol leta vejpanja sem pridobil 4kg telesne teže... :?
Ja, saj se ve, da pri prenehanju kajenja večina pridobi na teži, ker več poje, pa med obroki kaj grizlja, pa metabolizem se spremeni, pa... vzrokov dovolj...
Mislil pa sem, da bo nikoin v vejpu pomagal, da se teža ohrani. Malo sem vprašal strica googla, pa je tega na tujih forumih ogromno - eni kilograme pridobijo, eni izgubijo, enim pa nič...

Kako je z vami?

sam sem ohranil težo, ki sem jo imel
sem pa po pol leta na 2mg nikota, ali pa 0, namesto grickanja se zadovoljim z raznovrstnimi ukusi, ki mi jih nudi vape in ravno negrickanje mislim, da me je rešilo, prej ko sem kadil sem bil resen potrošnik arašidov in čipsa.
Slika
Uporabniški avatar
milyan

Prejšnja

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost