Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

ODZIV LJUDI NA VEJPERJA

Novice iz sveta elektronskih cigaret.

Re: ODZIV LJUDI NA VEJPERJA

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 15. Nov 2014 18:18

Ma ja, tud jst mislm, da vejpanje ni za v javne zaprte prostore. Če ne drugega, zaradi provokacije kadilcev.. Tako ali tako bo to slej ko prej prepovedano, pa če nam je prav ali ne.

Čeprav bi potem lahko enako rekel za naše mitinge, kjer ga dobr zadimimo v lokalu, ampak pomojem ok, dokler še ni prepovedano in dokler se lastnik strinja, kar je najbolj pomembno.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a Steve » 17. Nov 2014 14:33

ja saj tip je ocitno provociral, samo upam da to kdo res ne dela, ker potem bo po hitrem postopku prepovedano. Jaz vejpam samo po gostilnah, pa ni nikjer problemov, razen tu in tam kakega norega pogleda.
Samo 1x v zivljenju je bil en pameten in to je bil cistilec, priseljenec iz Afrike, v Ikeji v njihovi gostilni. Mi je pametno povedal da je pri njih kajenje prepovedano. Pustil sem mu veselje in sem ga ubogal :) Zanimivo da mi to 4 kelnerji pred njim niso povedali
Steve

OdgovorNapisal/-a ovale.si » 18. Nov 2014 14:31

Samo 1x v zivljenju je bil en pameten in to je bil cistilec, priseljenec iz Afrike, v Ikeji v njihovi gostilni. Mi je pametno povedal da je pri njih kajenje prepovedano. Pustil sem mu veselje in sem ga ubogal :) Zanimivo da mi to 4 kelnerji pred njim niso povedali

Jaz mam podobno izkušnje iz Ikeje :) Verjetno je bilo to za to, ker so v Italiji dejansko lani jeseni prepovedali vejpanje v javnih prostorih. No ni zdržalo dolgo, prepoved je veljala zgolj cca. 1 mesec.
Uporabniški avatar
ovale.si

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a RegY » 19. Nov 2014 14:27

Moja izkušnja... Večinoma pozitivna, čeprav nekateri pa mislijo še vedno "drogeeeeee" sploh starejši. Drgac pa so mi naši glupi šefi v službi prepovedali vejpat v prostorih, ko je nefer do kolegic ki kadita in baje ima čudn vonj. Aha. Nimajo radi vonja po jabolkih. Lahko pa smrdi po vsakodnevnem kuhanju ko si kuhajo pd golažev do svašta... Rant over.
Slika
Uporabniški avatar
RegY

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Killer » 19. Nov 2014 22:37

Legenda!
zakloniščnik z elipsom(?) dimi ljubljanske trgovine.
Zgleda da se dobro prijemlje tudi med estrado.
Zadnč sem tudi Emeršiča videl vejpat.
Slika
Killer

OdgovorNapisal/-a Vaper1974 » 29. Jan 2016 13:25

Jaz običajno ne vejpam v javnih prostorih in se nekako držim prakse kajenja smrdljivcev, t.j., da vejpam zunaj. Itak bodo verjetno prepovedali vejpanje v zaprtih prostorih in to izenačili s kajenjem, zato takrat ne bo tako bolelo :P Kolikor pa sem imel izkušnje vejpanja v kakšnem lokalu, nikoli nisem imel problemov oz. sem morda le na kratko pojasnil, za kaj gre, in so bili razumevajoči. Drugo pa so obiskovalci lokalov, ki te lahko malo "čukasto" gledajo :) Tudi v avtu ne vejpam, čeprav čisto na začetku celo nekaj malega sem, ker enostavno nimam tolikšne potrebe po vejpanju, da bi moral ves čas držati ustnik v ustih.

Sicer pa opažam, da so še danes kadilci slabo seznanjeni z e-cigareti in jih gledajo kot neko čudo, spet drugi pa so zadržani do tega, pa ne toliko zaradi tozadevne škodljivosti (medijski vpliv), ampak bolj zato, ker ne verjamejo, da bi jim to lahko predstavljalo dobro oz. enakovredno alternativno kajenju. Sem pa zadnjič imel opravka z eno kadilko, ki je celo poskusila poteg ali dva in bila zelo navdušena, in je napovedala, da si bo kupila napravo, ko pa je prišel mož, ki tudi kadi, pa je samo debelo in postrani gledal, rekel pa nobene, čeprav je ona tudi pred njim bila vsa navdušena :P Imel sem občutek, da si misli, da je to "kar nekaj", in da s tem že ne bo imel nobenega opravka. Kadilci so precej v svojih čikih in marsikoga je težko prepričati, da bi vsaj poskusil, kaj šele prešaltal. Tako, da vsa čast kadilcem, ki ste to naredili! :mrgreen:
WISMEC Reuleaux RX200 TC
Joyetech eVic-VTC Mini 75W
UD Goblin Mini v2 RTA - black
Joyetech Cubis Atomizer - black

Slika
Uporabniški avatar
Vaper1974

Prejšnja

Vrni se na Novice

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost