Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

eJuice na letalo

Teme, ki ne spadajo v nobeno od naštetih kategorij.

eJuice na letalo

OdgovorNapisal/-a sollo » 03. Apr 2017 13:23

A ima kdo kakšne izkušnje z nošenjem tekočin na letalo, vem da je omejitev 100ml, a mi teoretično lahko kdo kaj zateži - ker ne vejo kaj točno je v steklenički, čeprav prav nesramno dobro diši iz nje?

Prav tako sem imel namen kupiti nekaj tankov v tujini, jih razdreti iz škatlic, da ne bo izgledalo kot da sem jih kupil in jih prinesti domov. To me zanima predvsem zaradi nove zakonodaje... ali sem v prekrški če to naredim ali celo brez problema nesem kar v original škatlicah prek in ne bo nič zatežil?
Free your mind and the rest will follow!
Uporabniški avatar
sollo

Kraj: okolica Ljubljane

Re: eJuice na letalo

OdgovorNapisal/-a Bronto » 03. Apr 2017 16:01

Kar dosti moram "hodit" okoli z letalom (poslovno).
eJuica nikoli ne nesem na letalo v ročni prtljagi, vedno je v kufru. Ne vem, zakaj bi ga naj nesel s seboj. OK, ja, če nimaš kufra za oddat in samo ročno prtljago, potem je logično...
Imam pa pri sebi vedno dve polni mašinci in rezervno baterijo, pa me nikoli ni noben nič vprašal.
Kot si napisal, je do 100ML OK, pač daš v prozorno vrečko. Potem tudi ne vprašajo ali je parfem ali kaj drugega...
"You live and learn. At any rate, you live." Douglas Adams
Uporabniški avatar
Bronto

Re: eJuice na letalo

OdgovorNapisal/-a ezp » 03. Apr 2017 19:40

Če se slučajno ni kaj zgodilo v zadnjih dveh/treh mesecih, je navodilo letalski družb tako, da se tekočine in ostala oprema prenašajo v osebni prtljagi! Tekočine bi naj bile v tistih "zip vrečkah", do 100ml. Najbolje da pokličeš ali preveriš na straneh letalskih družb in letališč, preko katerih letiš.
ezp

Vrni se na Debata

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov