Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Koliko lahko iztisnemo iz TC?

Teme, ki ne spadajo v nobeno od naštetih kategorij.

Re: Koliko lahko iztisnemo iz TC?

OdgovorNapisal/-a exmono » 12. Jan 2017 20:50

Kar se tiče pulziranja moči v TCju se strinjam, da je nadležno, gre preprosto za slabo regulacijo, zaradi tega pride do osciliranja, če imaš možnost se igrati z nastavitvami se tega hitro rešiš. Lahko pa bi se nekdo že spomnil narediti boljšo regulacijo, ki bi se sama malce bolje uravnala!

kar se tiče natančnosti zvijanja ne vidim takega problema, tudi slabo zvit kantal ni najbolj prijeten.

Velik problem pa je definitivno to, da nekateri atomizeri (tukaj gre pogled of shame na moj stari tank, kangertech subtank mini... ) so preprosto slabo dizajnirani in je kontakt med coilom in 510 konektorjem lahko zelo vprašljiv (sploh ko skozi teče nekaj amperov in se zadeva greje)

Največji problem TCja res vidim v uporabniški izkušnji, preprosto če ne veš za kaj se gre verjamem, da je zadeva nightmare. Zato bi zelo rad vido kaj bi se zgodlo, če bi naredo res takšen TC mod, ki bi preprosto delal, al pa da bi preprosto imel setup meni prvo, ki bi te vodil skozi nastavitve, kjer bi regulacija dejansko delovala brez pulziranja in ki bi dejansko natančno bral temperaturo.

Kar se tiče kemije pa kaj vem, VG in PG sta kr ziher zadevi, po moje bi prej bila uporabna kaka res dobra vicking alternativa.

Kar se pa tiče preklaplanja ArcticFoxa, imaš opcijo smart, ki jo izklopiš in ti nebo več preklapljal :)

Aja! pa malo sem razmišljal, kaj bi bilo potrebno in ker si že omenil buck-boost, se ravno z tem trenutno najbolj ukvarjam, ker je to hardwersko res najtežji del moda :)
exmono

Prejšnja

Vrni se na Debata

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 1 gost