Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Ecigarete Avstrija, Nemčija

Teme, ki ne spadajo v nobeno od naštetih kategorij.

Ecigarete Avstrija, Nemčija

OdgovorNapisal/-a timy123 » 12. Okt 2016 19:42

Zdravo :)
v kratkem se odpravljam na potovanje čez avstrijo in v Nemčijo, in me predvsem za Nemčijo zanima kako je tam z e cigaretami? se lahko uporabljajo normalno, se dobijo kje e tekočine,ali je +18 ( sam sem 19) samo zanima me pač na splošno zakonodaja in uporaba če kdo mogoče ve kaj :)
LP
timy123

Re: Ecigarete Avstrija, Nemčija

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 15. Okt 2016 06:31

18+ definitivno. Glede na to, da so sprejeli TPD, je najbrž uporaba v zaprtih prostorih prepovedana. Nisem pa zasledil, da bi kakorkoli prepovedali prodajo, tako da vape shopi delajo regularno.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a timy123 » 16. Okt 2016 14:44

Sem že nazaj, problemov ni bilo, +18 je itak, se pa v diskotekah povsod kadi notri, tako da vejpanje ni problem :)
timy123

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 16. Okt 2016 18:29

timy123 napisal/-a:Sem že nazaj, problemov ni bilo, +18 je itak, se pa v diskotekah povsod kadi notri, tako da vejpanje ni problem :)

Zanimivo :)
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a Matrus » 26. Okt 2016 10:17

Kajenje je odvisno od zvezne države, kolikor vem. Na Bavarskem mislim, da je kajenje v zaprtih javnih prostorih povsem prepovedano, na Spodnjem Saškem so pa en mesec nazaj, ko sem bil tam, veselo kadili (vsaj v določenih lokalih). Jaz se sicer držim tega, da če je kajenje v prostoru prepovedano, tudi vejpam ne. Imamo že tako neupravičeno slabo javno podobo ...
Matrus

OdgovorNapisal/-a plamen » 26. Nov 2016 09:58

Niti Nemcija, niti Avstrija, obe drzavi ki v bistvu vodita to EU in sta tudi ekonomsko najmocnejsi in najuspesnejsi v EU, nimata sprejetih teh neumnih predpisov o omejevanju.... ko jih bosta sprejeli jih bosta zadnji dan, ne pa kot nas hlapci od hlapcev, ko sprejmejo vse prvi ali vsaj merd prvimi nato pa cakajo pohvalo Bruslja kot pes ki je gospodarju nazaj prinersel vejo, no po drugi strani pa vsi vidimo, da imamo pri tako doslednem izvajanju bruseljskih zavez, najbolj skorumpiran sistem na vseh podrocjih. Toliko o popolnoma prav neverjetno nesposobni in hlapcevski slovenski politiki!!
Slika
Uporabniški avatar
plamen

Vrni se na Debata

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost