Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

vejp

Teme, ki ne spadajo v nobeno od naštetih kategorij.

vejp

OdgovorNapisal/-a timy123 » 27. Jul 2016 20:18

Mogoče kdo ve kako se nekaterim splača kupit "vejp"? a si ne bi rajše kupili elektronca ali pač elektronskega cigareta, kot samo en vejp pač en oblaček pare..?
Vem zakaj se gre, samo zanima me če to še komu tako dvigne pritisk te neumne mladine ki kupuje "vejp".. :roll:
timy123

Re: vejp

OdgovorNapisal/-a premmati » 28. Jul 2016 08:06

:lol: :lol: :lol: me veseli, da nisem edini, ki mu takšno govorenje-izražanje dviguje pritisk. tole je najboljše: "a ma slučajno kdo kak fajn vejp za prodat", velik je s tem povedal kaj išče in želi kupiti-idioti da jim ni para.
Slika
Uporabniški avatar
premmati

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a k2b » 28. Jul 2016 09:14

a to se "kupi" sam en cug z e-cig al kako?
Uporabniški avatar
k2b

OdgovorNapisal/-a platinab » 28. Jul 2016 13:12

Hej!
Mogoče sm tut js kdaj tko reku. Ampak me ni noben učiu kaj te besede pomenjo. Ubistvu prvič slišim, da vejp pomen oblaček pare. Ker če napišeš vejp v google ti ven vrže slike od modov in elektronskih cigaret (vejpov :P hahah ). Od kje ti veš kaj pomeni vejp? BTW če iščeš besedo vejp v SSKJ je neboš našel. Ta beseda je očitno v žargonu.
wikipedija napisal/-a:Žargon je dejansko govorica ljudi istega poklica, dela ali konjička in služi lažji medsebojni komunikaciji.

Tako da,
premmati napisal/-a:"a ma slučajno kdo kak fajn vejp za prodat", velik je s tem povedal kaj išče in želi kupiti

S tem je tip točno povedal kaj hoče kupiti. Vsi v našem konjičku razumemo, da hoče kupit dobro elektronsko cigareto in ne posebnega odbijača za avto.

Te pa pozivam da napišeš slovarček besed pri uporabi elektronskih cigaret, da bomo lažje komunicirali.

Vape on!
Slika
x-278eur lol
Uporabniški avatar
platinab

OdgovorNapisal/-a premmati » 29. Jul 2016 07:11

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: če ti meniš, da je s tem točno dal vedet kaj rabi pol pa velikodušno tebi prepuščam, da takšnim začetnikom deliš nasvete. :roll: :lol: :roll: :lol:, kar pa ne pomeni, da nisem pripravljen pomagat in svetovat nekomu, ki malo bolj obširno izrazi svoje zanimanje in potrebe glede opreme za vejp. ;)
Slika
Uporabniški avatar
premmati

OdgovorNapisal/-a premmati » 29. Jul 2016 09:57

Vsi v našem konjičku razumemo, da hoče kupit dobro elektronsko cigareto in ne posebnega odbijača za avto.

viš tudi tle si močno mimo pihnil, ker veliko mladcev je napisalo da išče dober vejp, pa s tem sploh niso mislili na bilo kaj od opreme ampak na tekočino za vejpanje, veliki večini teh bodočih uporabnikov el. cigarete se pa ne gre za pomoč pri odvajanju od klasičnih cigaret ampak vejpanje jemljejo kot neko modno muho ali kaj..........tako jaz kot veliko ostalih vejperjev ki jih poznam smo pa s tem začeli ravno zato, da smo se lažje znebili uporabe smrdljivcev ;)
Slika
Uporabniški avatar
premmati

OdgovorNapisal/-a platinab » 29. Jul 2016 10:21

:mrgreen: hjoj pa res nevem kaj je vejp lol Kdo bi si mislu da mislejo na etekočino :shock:
To tut js opažam da majo kot modno muho ja.. Pa saj to je dobr tut za nas hah.
Tudi sam sem začel zato da bom lažje odpravil odvisnost od nikotina.. mi gre kr dobr na vsake 100ml 1mg/ml nikotina manj. Še 370ml nikotinske tekočine pol pa breznikotinsko.. Škoda, ker semizdi da me pol nebo več tolk vleklo k vejpanju. Zdj mi je kr lep hobi, drag ampak lep :D
Drgač pa delim nasvete ampak žal se gibljem v družbi kjer so še cigareti moderni.
Slika
x-278eur lol
Uporabniški avatar
platinab

Vrni se na Debata

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost