Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Me neki zanima

Teme, ki ne spadajo v nobeno od naštetih kategorij.

Me neki zanima

OdgovorNapisal/-a kovasko » 25. Mar 2016 16:54

Vsi ki uparjate v avtomobilu , dobro veste kakšna so stekla .Mastna in kar teško se jih očisti.Mene pa zanima kakšna so kaj PLJUČA????
I stick tc 40w
Joyetech Cuboid 150w+Smok tfv4
Zephyrus V2
2xVaporesso atomizer
I pow 2 kangertech+eleaf gs air M
Liqua q vaping pen
Joyetech eVic VTC Mini 75W TC+Aspire Atlantis
kovasko

Re: Me neki zanima

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 25. Mar 2016 18:32

kovasko napisal/-a:Vsi ki uparjate v avtomobilu , dobro veste kakšna so stekla .Mastna in kar teško se jih očisti.Mene pa zanima kakšna so kaj PLJUČA????

To ti bo pa težko kdo odgovoru. Vem pa da niso šipe pol tak problem, kot so bile prej od čikov. Vse rjave.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a urosm » 26. Mar 2016 21:47

Očisti pljuča s stelexom in javi, če je bila cota fejst usrana :D
Vejpanje je kot seks - na trenutke je malo pacasto, a užitki so nepopisni.

Slika
urosm

OdgovorNapisal/-a smoukar » 26. Mar 2016 21:52

Vejpam v avti sam se nisem opazil da bi se kaj nabralo na steklih. Kako bi pa moglo zgledat?
smoukar

OdgovorNapisal/-a kovasko » 27. Mar 2016 08:40

Hm svašta.Je tukaj kakšen dolgoletni vejper , ki si je dal slikat pljuča.Pa ne mene narobe razumet.Jaz sem striktno ZA vejpanje.Me pa tu pa tam mal zaskrbi.Sem zelo strasten vejper tud po 20ml na dan, sicer večino 0mg ali 1mg nikotin tekočine
:D
I stick tc 40w
Joyetech Cuboid 150w+Smok tfv4
Zephyrus V2
2xVaporesso atomizer
I pow 2 kangertech+eleaf gs air M
Liqua q vaping pen
Joyetech eVic VTC Mini 75W TC+Aspire Atlantis
kovasko

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 27. Mar 2016 23:15

kovasko napisal/-a:Hm svašta.Je tukaj kakšen dolgoletni vejper , ki si je dal slikat pljuča.Pa ne mene narobe razumet.Jaz sem striktno ZA vejpanje.Me pa tu pa tam mal zaskrbi.Sem zelo strasten vejper tud po 20ml na dan, sicer večino 0mg ali 1mg nikotin tekočine
:D

One milion dollar question, al kako bi rekli prekolužci. Sam sem v tem več kot dve leti in ne opazim nobenih problemov. Pred dvemi leti na zdravniškem sem imel kapaciteto pljuč 113% norme (2 meseca po prenehanju kajenja), 14 dni nazaj pa 137% norme, na spirometriji. Tako da predvidevam, da kratkoročne škode ni. Kolikor spremljam Youtube rivjuverje, nihče po 6+ letih ne omenja nobenih težav. Je pa res, dolgoročnih posledic enostavno ni izmerjenih, ker je industrija za to premlada. Vse kar se da trditi je to, da je bistveno manj škodljivo od kajenja tobaka, če povzamemo PHE: 95% manj škodljivo.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a plamen » 03. Okt 2016 23:01

20 ml na dan?? Pa da vodo vejpaš bi se v njej utopil:) Po logiki stvari nič ne škodi, kar je zmerno in nekje sem bral da je zmerno do 5 ml na dan. Tudi jaz v avtu vejpam samo ne eVic VTwo Mini, ampak tamalega EgoOne z baterijo 650 mh in do sedaj nisem na šipah nič zaznal najmanj pa da bi bile mastne.
Slika
Uporabniški avatar
plamen

Vrni se na Debata

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost