Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Tekočina za nekadilca

Kaj je novega na področju E-tekočin. Ste kupili novo E-tekočino, delite mnenje in oceno z ostalimi.

Tekočina za nekadilca

OdgovorNapisal/-a Mare3 » 08. Jun 2017 12:27

Pozdravljeni, od prijatelja sem dobil Eleaf ijust 2, ker je on sebi kupil nekaj močnejšega, ker pa sam nisem kadilec oz. odvisen od nikotina me zanima ali obstajajo kakšne tekočine ki bi bile brez nikotina in ostalih škodljivih snovi. Se pravi samo prijeten vonj in okus ter veliko dima :) In pa kje se jih da kupiti?

Hvala za odgovore LP
Mare3

Re: Tekočina za nekadilca

OdgovorNapisal/-a andreask » 08. Jun 2017 12:51

Kolikor je meni znano, obstajajo skoraj vse tekočine brez nikotina. Sedaj je pa odvisno kakšni okusi so ti všeč......le teh je pa malo morje. Morda da na kakšnem meetu preizkusiš kaj ti odgovarja.....sadne, kremaste.....
Lahko pa malo pogledaš po internetu.....recimo http://www.smouchi.com/shop/index.php?i ... &id_lang=2

Verjetno ti pa bodo bolj izkušeni vejperji znali kaj več povedat. Sam zase vem, da se istega okusa kar hitro naveličaš, zato je dobro imet več različnih na zalogi.
Pa srečno! :)
andreask

OdgovorNapisal/-a Mare3 » 08. Jun 2017 13:42

Kje jih pa vi ponavadi kupujete (po možnosti Ljubljana center)?
Mare3

OdgovorNapisal/-a Vejp_babi » 16. Jun 2017 21:18

Lj center - imaš trgovino Nimbus na Trubarjevi.
Drugače pa pogooglaj kje so še... :)

Sama vapam samo breznikotinske. Izbire tekočin je toliko, da se ti zrola. Jaz si jih še malo pomešam med sabo - 50/50 v tank - prelivanje okusov.... noro. :lol:
I'm not evil, I'm W.I.T.C.H
(Woman In Total Control Here)
Uporabniški avatar
Vejp_babi

OdgovorNapisal/-a Mare3 » 20. Jun 2017 21:07

Hvala se bom sprehodil in pogledal kaj ponujajo in svetujejo :D
Mare3

Vrni se na E-tekočine - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost