Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Poceni etekočine iz Slovenije

Kaj je novega na področju E-tekočin. Ste kupili novo E-tekočino, delite mnenje in oceno z ostalimi.

Poceni etekočine iz Slovenije

OdgovorNapisal/-a HighVapor » 07. Nov 2016 20:23

No jaz in en prijatelj sma se odločila za diy etekočine saj so arome in baze kr poceni. Naredila sma si 2 100ml lord of the juice vse v enem z 2mg nikotina in po 3 dnevnem staranju so okusi posatli dobri po nekje tednu dveh tednih pa odlični. En stane 17.90eur (brez nikotina in poštnine). Potem pa sma se odločila za nakup big mouth arom in diy baze iz nimbus-a. Plačala sma 50eur (vsak 25) za liter 70vg/30pg baze in 4 arome. Vsak je dobil okoli 180ml tekocin z razlicimi okusi kateri so tudi dobri pa se nekaj sma sama mesala (v ceno 50eur so bile vkljucene steklene flaske s kapalko in dve topi igli za mešanje). Vglavnem te dve strani bi definitivno priporočil vsakemu ki si želi veliko dobre etekočine brez da porabi preveliko denarja.
HighVapor

Re: Poceni etekočine iz Slovenije

OdgovorNapisal/-a plamen » 05. Dec 2016 05:59

Cenejše tekčine 30 ml pri nimbusu te pridejo 20 eur. In ker ima teden 5 tednov (4 tedne + nekaj dni) rabiš 5 kom arom po 20 ml (če zvejpaš le 4 ml na dan) prideš finančno gledano minimalno na 100 eur na mesec, s 5 ml tekočine pa si že na 150 eur. Na dugi strani pa za kg tobaka na črnem trgu pa daš 40 eur pomeni na mesec 20 eur (celo če ga kupiš uradno je 1 kg boos ali pa paramunt tobaka 150 eur, kar imaš za 2 meseca). In tako so v Sloveniji uspeli, verjetno edini v Evropi, če že ne kot ponavadi edini na svetu, narediti vejpanje dražje od kajenja cigaret. Ko pa sem začel vejpati z januarjem pa te je celoletni vejp prišel 200 eur ali še manj! Poden od podna ta slovenska zakonodaja predvserm pa popolnoma nesposobno ministrstvo za zdravstvo, ki je glavni krivec, da se je zadeva tako obrnila in ki ima očigledno za cilj, da ljudje prenehajo vejpati in preidejo nazaj na cigarete!
Slika
Uporabniški avatar
plamen

OdgovorNapisal/-a actech » 05. Dec 2016 07:05

Sicer bom rekel da tehle dveh postov ne razumem najboljš......

V glavnem cene tekočin so iste ali cenejše kot so bile na mojem začetku. Premium tekočine se prodajajo po 20€ ali več za 30ml že skoz. Problem pa je v uparjalnikih in modih. Ko sem jaz začel z MTL in palčkami sem zvejpal max 3ml na dan. S temi novejšimi modi pri istem ritualu pridem na 6+ml na dan brez problema. Tu pa je potem res drago kupovanje tekočin.
Drugače pa mene pride 500ml tekočine z aromo cca 30€, tako da ni primerjave z cigareti. Kar pa imam dosti za mesec in pol.

Če hočeš priti poceni skozi in vse kupovati, potem moraš ostati na MTL uparjalniku in tekočino z veliko nikotina. Potem se boš kar trudil zvejpat več kot 3ml na dan.
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

OdgovorNapisal/-a marlon » 05. Dec 2016 14:19

actech napisal/-a:Sicer bom rekel da tehle dveh postov ne razumem najboljš......

tudi jaz jih ne razumem....

sem še na starih zalogah izpred enega leta in mi je strošek max 16€ mesečno... vse ločeno (VG, PG, nikotinska 52 mg baza in aroma). ko zdej gledam cene, 500 ml 70/30 3 mg/ml bazo dobiš že za 12€...se ne splača, razlika le par €. če grem računat...baza + cca 10% arome po cca 5€/10 ml me pride 12+25=37€ in če zvejpam dobrih 8 ml/dan imam tekočine za 2 meseca...torej 18,5€/mesec.
me pa zanima, kako je sedaj s tem novim zakonom :?: kot kaže trošarin (0,18€/ml) še ni...gledam zgoraj omenjeno bazo od Twisted http://twisted.si/shop/baze/baza-twisted-30-pg-70-vg-500-ml/...ali to ni končna cena :?:.
Slika
Kangertech Subtank Mini, Kayfun Lite plus, Kayfun Mini V3, Kayfun V5
Joyetech EVic VTC Mini, iStick TC40W
Uporabniški avatar
marlon

Kraj: celje

OdgovorNapisal/-a k2b » 05. Dec 2016 19:16

Na baze (tudi nikotinske) zaenkrat ni trošarin - te so samo na "tovarniške" e-juice.
Uporabniški avatar
k2b

OdgovorNapisal/-a marlon » 05. Dec 2016 19:26

hvala.
Slika
Kangertech Subtank Mini, Kayfun Lite plus, Kayfun Mini V3, Kayfun V5
Joyetech EVic VTC Mini, iStick TC40W
Uporabniški avatar
marlon

Kraj: celje

OdgovorNapisal/-a smoukar » 23. Apr 2017 17:24

k2b napisal/-a:Na baze (tudi nikotinske) zaenkrat ni trošarin - te so samo na "tovarniške" e-juice.

Iz tujine lahko še naročmo baze in arome? Baze s nikotinom.
smoukar

Vrni se na E-tekočine - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost