Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Kje naročiti e-tekočine

Kaj je novega na področju E-tekočin. Ste kupili novo E-tekočino, delite mnenje in oceno z ostalimi.

Re: Kje naročiti e-tekočine

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 28. Sep 2016 21:09

Bronto napisal/-a:
KingKožuh napisal/-a:Trošarino se ne plača v trgovini, kjer kupuješ, ampak v državi, kjer je to z zakonom določeno. Edino, kar lahko trgovina stori (in kar jih tudi že nekaj izvaja) je, da ne pošiljajo v določeno državo, kjer so zakoni taki pa taki.. Če pa pošlje, pa v najslabšem primeru plačaš trošarinski davek in paket dobiš. Ampak tako, kot sem rekel, dokler naši to ne preštudirajo dobr, najverjetneje ne bo nekih trošarinskih situacij na carinah, še najmanj pa iz držav EU. Bomo videli.

To že, ampak, če trgovina "prinese" stvari v Slovenijo in pošlje Slovenija - Slovenija, je to domači paket in ga tako noben ne odpira...
Kot sem napisal - paket so oddali v Novem Mestu, naslednji dan sem ga dobil v Ljubljani... Zakaj bi ga sploh kdo odpiral?

To je drugo ja.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a timy123 » 09. Maj 2017 21:48

Kje se da če se sploh še da zdj v sloveniji legalno kupit liter baze da bo mir za en čas. 70/30 vg/pg, 3 ali 4 mg? :) Če se seveda to lahko pove, ker zadnje čase ne spremljam veliko vape scene in teh smotanih zakonov.. :)
timy123

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 09. Maj 2017 23:05

timy123 napisal/-a:Kje se da če se sploh še da zdj v sloveniji legalno kupit liter baze da bo mir za en čas. 70/30 vg/pg, 3 ali 4 mg? :) Če se seveda to lahko pove, ker zadnje čase ne spremljam veliko vape scene in teh smotanih zakonov.. :)

Preko spleta, nikjer. Drugače pa osebno v trgovinah še 10 dni. Prej pokliči zaradi zaloge, itak. Po 20.5. pride v veljavo TPD, kjer bo nikotinska tekočina omejena na 10ml flaškice..
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a timy123 » 10. Maj 2017 15:35

ajojj pol pa res več litrov da bo mir.. so zakompliciral na povno :x :x
timy123

OdgovorNapisal/-a BorutK » 28. Jun 2017 21:10

Baze z nikotinom in arome naročam pri hrvatih pri juicedoctor.hr. Že trikrat naročil po liter baze z 12mg nikotina in nikoli problemov, pa še hitri so.
MTL for ever!!
BorutK

OdgovorNapisal/-a tomzy » 29. Jul 2017 12:51

Naročal bom prvič pri hrvatu. Iščem še pravi sistem, ki mi bo odgovarjal za poizkušanje juicev. Odločil sem se da probam od TWISTED FLAVORS BOUNTY HUNTER, ROCKET WOMAN in pa FATHERS MILK.

Zanima me, če lahko zmešam celo 10ml aromo v recimo 83ml VPG 30/70 6mg nikotinsko bazo? Bi bil okus premočen? Ponekod piše zraven teh juicev 10-15% čega? 8-)

No nekako sem si zamislil, da mesečno preizkusim po 3 različne okuse. Naročil bom 250ml VPG 30/70 6mg nikotinsko bazo in 3 okuse. Pokurim lahko okoli 8 ml na dan, da mi znese. Teh 250 ml bom razdelil na 3 dele. Se pravi, da bom vmešal okoli 83ml te baze, vsako v svojo 100ml plastično flašo in v vsako svojo aromo. Sedaj mi je v trgovec kar sam zmešal v 20ml nikotina, 20ml juica in ostalo do konca baze.

Kako pogosto vi menjate okuse? Fajn je da spučeš celi mod pred menjavo tekočine ane? kaj pa Tuljava in vata v njej, se to lahko puče, če okuse menjaš na par dni? Mal sem še laik, ampak sem na dobri poti :D keep on vaping. 8-) :D
tomzy

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 16. Avg 2017 20:04

tomzy napisal/-a:Zanima me, če lahko zmešam celo 10ml aromo v recimo 83ml VPG 30/70 6mg nikotinsko bazo? Bi bil okus premočen? Ponekod piše zraven teh juicev 10-15% čega? 8-)

Amm, arome. ;) 10% koncentracija pomeni, da narediš končno tekočino z 10% arome in 90% osnove. Torej 1ml arome + 9ml osnove = 10% mešanica tekočine za vejpanje. 1,5mlA + 8,5mlO = 15% mešanica itd.
Tvoj primer zgoraj, bi bil za vejpat, pač stvar okusa. Jst najprej pri novih aromah probam z 10% mešanico, potem pa po potrebi in okusu dodajam oz. odvzemam procente.
So pa Twisted arome za začetek uredu izbira.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a tomzy » 27. Sep 2017 07:26

Hvala ti.

Imam se eno vprasanje.

Imam bazo 70vg 30pg 6mg nicotin pink mule , namesal sem si 45ml baze in 10ml twisted arome, tako da sem dobil 15% mesanico. Juice sem stepal 10 dni. Sam okus arome mi je vsec in se ga fajn okusi, ampak me rahlo pece in me kar odvraca od vejpanja. Vejpam pa z smoke stick v8, coil imam Baby-Q2 Core 0.4ohm. Bi bil mogoce problem v coilu?

Hvala za pomoc :)
tomzy

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 23. Okt 2017 19:23

tomzy napisal/-a:Hvala ti.

Imam se eno vprasanje.

Imam bazo 70vg 30pg 6mg nicotin pink mule , namesal sem si 45ml baze in 10ml twisted arome, tako da sem dobil 15% mesanico. Juice sem stepal 10 dni. Sam okus arome mi je vsec in se ga fajn okusi, ampak me rahlo pece in me kar odvraca od vejpanja. Vejpam pa z smoke stick v8, coil imam Baby-Q2 Core 0.4ohm. Bi bil mogoce problem v coilu?

Hvala za pomoc :)

Lahko da je, vsak tank in coil se drugače obnašata na določenem đusu. Lahko pa da, kar je bolj verjetno in je že bilo slišati.. Pink Mule osnove ne sedejo vsakemu. Nekateri uporabniki javljajo identične pekoče občutke v grlu. Svetujem ti, da pred menjavo opreme, probaš kak deci osnove drugih firm. Oz. lahko probaš zmanjšati koncentracijo nikotina na recimo 3mg, če ti znese.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a tomzy » 12. Mar 2018 18:10

Recimo iz trgovine beli dim celje mi je bilo ful ok za vejpat. Potem sem začel sam mešat in naročevat že pripravljene baze z nicotinom, tudi zaradi financ. pa me vse peče. Mi priporočate še kakšno drugo že namešano bazo? Kje naročit kaj kvalitetnega? :)
tomzy

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na E-tekočine - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost