Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

EJmix

Kaj je novega na področju E-tekočin. Ste kupili novo E-tekočino, delite mnenje in oceno z ostalimi.

EJmix

OdgovorNapisal/-a platinab » 22. Maj 2016 14:22

Js sm pa zasledil da v Ameriki prodajajo EJmix. To je mešanica glikolov s katerimi utekočiniš rastlinske voske in olja da so primerna za vejpanje. Zmeša se v 10 sekundah v mikrovalovni pečici. Menda se potem olje ne loči od mešanice tudi v hladni vodi.
Ali imate z tem kaj izkušenj? A se da dobit kje v evropi? Je kdo že mešal kake take stvari samo z propelin glikolom in kakšni so bili rezultati? Ali je mogoče boljše da se uporabi grelno glavo za smolo?

Vape on!
Slika
x-278eur lol
Uporabniški avatar
platinab

Re: EJmix

OdgovorNapisal/-a actech » 22. Maj 2016 15:26

Jaz sem poizkusil kar z 70/30 vgpg pa kuhanje ene 4 ure. Rezultat je bil super.
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

OdgovorNapisal/-a platinab » 22. Maj 2016 17:13

Se ti ni ločilo? Ker sem nekje prebrel da se z VG neda.. Pa to se da vejpat z navadnim ego ? Je treba to dost menat grelne glave? Pa če bi to vejpu med ljudmi se to dost vonjajo pol zelišča al ne?
Slika
x-278eur lol
Uporabniški avatar
platinab

OdgovorNapisal/-a actech » 22. Maj 2016 17:45

Poizkusil sem olje/smolo pa ni šlo. Iz zelišč pa je ok. Rastlinski glicerin veže nase.

Vonj- jaz dam zreven aromo in je super. Nekateri ugotovijo nekateri ne....
Se pa dosti "gunka" nabere na tuljavi, jaz menjam vato po 3ml.
če bi bolj prefiltriral bi bilo tega manj....

Je pa še kakšna malenkost na katero je treba biti pozoren in jo izpeljati pravilno :D
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

OdgovorNapisal/-a platinab » 24. Maj 2016 16:59

Bom poskusil olje samo z PG pa kuhat če bi se premešal.
Z RBA glavo pa da vidim kko bo. Če veš za kšno malenkost na katero naj bi bil pozoren se pa priporočam. :)
Slika
x-278eur lol
Uporabniški avatar
platinab

Vrni se na E-tekočine - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: Bing [Bot] in 1 gost