Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

DIY AROME kje kupiti?

Kaj je novega na področju E-tekočin. Ste kupili novo E-tekočino, delite mnenje in oceno z ostalimi.

DIY AROME kje kupiti?

OdgovorNapisal/-a aljazyzek » 14. Maj 2016 14:28

Zdravo

Zanima me kje bi lahko najceneje kupil DIY arome lahko iz slovenije ali iz drugih držav?

Sem iz maribora če je kje v bližini katera vape trgovina (vem samo za belidim in mariborsko puharno)

Ali če ima kdo za prodat arome mi lahko napiše.
aljazyzek

Re: DIY AROME kje kupiti?

OdgovorNapisal/-a altek90x » 21. Maj 2016 07:59

če boš mešal prvič, ti svetujem da greš v puharno in kupiš twisted flavours arome. To so že bolj kompleksne arome, več okusov skupaj v eni aromi. Tudi belidim je v četrtek izdal podobne arome in po do sedaj probanem so več kot odlične :) če pa hočeš mešat posamične okuse skupaj, pa ti svetujem da pogledaš na hrvaško stran e-tekučine. Poceni, pri tebi v max 3 dneh, zraven še kake igle dobiš gratis itd... :) jaz sem mešal posamične okuse in ko sem probal twisted flavours in egoist arome, druga več ne uporabljam :)
altek90x

Vrni se na E-tekočine - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost