Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

LOTJ

Kaj je novega na področju E-tekočin. Ste kupili novo E-tekočino, delite mnenje in oceno z ostalimi.

LOTJ

OdgovorNapisal/-a premmati » 19. Jun 2015 18:03

Pozdravljeni uporabniki in ljubitelji LOTJ tekočin. Zanima me če se tudi vam nabira dosti svinjarije-gunka na tuljave in bombaž. Meni se vse skupaj hitro zapaca, že po 5ml zvejpane tekočine, pa sem probal čisto tekočino kot tudi razredčeno s pg-jem ali dest. vodo na različnih rta-jih kot pravim po 5ml ni setup drugam kot za v smeti. Osebno mislim, da je krivec velik % arome v teh tekočinah. Prosim še za vaše mnenje. Pa, da ne bo kdo mislil, da hočem pljuvat po teh tekočinah-nekatere so mi super samo........ :o :)
hvala, lp
Slika
Uporabniški avatar
premmati

Kraj: Celje

Re: LOTJ

OdgovorNapisal/-a rawr » 20. Jun 2015 09:44

Tako to je, mislim da zaradi samega barvila v aromah, ki ne izpari do konca in ostane kot usedlina na vati in žici. Bolj kot je aroma temna, obarvana, več bo gunka. Sam vmešam nekje 6-7% arome v bazo in pri prozornih aromah (kokos, breskev, jabolko...) se gunk skorajda ne dela in lahko vejpam z isto grelno tuljavo tudi 2 tedna, pri vaniliji recimo pa moram menjat vato že po 3-4 dneh rednega vejpanja. Razlika je res ogromna.
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

Vrni se na E-tekočine - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost