Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Lord Of The Juice - Belidim.si trgovina. Da padeš s stola.

Kaj je novega na področju E-tekočin. Ste kupili novo E-tekočino, delite mnenje in oceno z ostalimi.

Lord Of The Juice - Belidim.si trgovina. Da padeš s stola.

OdgovorNapisal/-a WolfBlaz » 03. Dec 2014 18:19

Pozdravljeni,

Moja dva centa o slednjih tekočinah in nasploh trgovini Belidim. :)

Danes je bil zame prav poseben vejperski dan. Bil sem v vejp trgovini belidim v celju, kjer me je šef (bi lahko rekli chef) Črt zelo toplo sprejel in mi pokazal veliko različnih juicov. Prišel sem namreč sprobat par različnih, da vidim kakšni so ti gurmanski juici in ali so sploh vredni, saj sem bil z svojimi Liqua-mi čisto zadovoljen. No, zdej mislim da ne bom več sposoben kaditi Liqua tekočin :D Odprl se mi je čisto novi svet, za katerega sploh nisem verjel da obstaja.

Najprej mi je pokazal par različnih juicov za povohat od RnD Creations, Uncle Junks, POET, Mr.Good Vape. Vsi so bili na svoj način zelo dobri po vonju, najbolj sta me pa navdušila POET-ov Dolce Nero Te (Črni čaj, zelo dobro balanciran, naraven in ravno prav sladek okus - Amazing!) in pa Mr.Good Vape Karma Cream (Odlična breskev in marelica z kremnim biskvitom, zopet zelo naraven in ravno prav sladek okus - Amazing!). Ta dva definitivno kupim ko bo finančna injekcija.

Nato sva šla pa skupaj v njegovo pisarno/vejp sobo, kjer se počutiš zelo domače in je res prijeten ambient. Tam mi je pokazal še par juicov in nato njegove kreacije Lord of The Juice. 13.12. izidejo njegove tekočine - KUPI JIH!. Resno. Če imaš možnost in čas, pridi in jih sprobaj, ker te bodo vrgle s stola :) Da obrazložim. Čisto VSE tekočine, ki mi jih je dal za sprobat (okoli 6-7) od njegove kolekcije so imele zelo prijeten in izjemno pristen naraven okus, ki je izjemno dobro balanciran.
Meni osebno je bila najbolj všeč Malina + biskvit - Kot bi si nabral maline na babičinem vrtu in si jih zbasal v usta kot otrok :D Izjemno sočen, sladek in naraven okus z pridihom biskvita. Sladkost je ravno pravšnja - naravna in nepocukrana.
Začele so se mi cedit sline. Resno.
Takoj zatem pa mi je bila všeč Borovnica + biskvit. Zopet, naraven, sočen okus pravih borovnic z odtenkom naravnega občutka kislosti, ki jih imajo borovnice. Biskvit pa daje tisto dobro podlago in povdari vse skupaj. Kot bi jedel odlično borovničevo tortico, vendar brez vsega tistega cukra.

Poleg teh dveh so bile še ostale tekočine zelo zelo dobre. Res naraven okus. Heh sej vem, se ponavljam, ampak res želim povdariti to dejstvo :D Je rekel Črt, da dobi tak okus, ker kupuje dejanske ekstrakte dotičnega sadja in da zelo veliko ceno za njih. Takšne ekstrakte dajajo dobri sladoledarji v svoj sladoled. Kot sem okusil, se definitvno pozna. Tekočina pa pride v lepi leseni škatlici, skupaj z japonskim organskim bombažem za zelo razumno ceno (Glej recenzijo KingKožuha za sliko). You can't beat that.

Sem pa sprobal Wizzard's Bacco in mi ni bil tako zelo všeč kot ostali (sadni) okusi, na koncu malenkost presladek čokoladen aftertaste, čeprav lahko pa vidim zakaj bi lahko bil pa ta okus nekomu drugemu izjemen. Še dobro da so si okusi različni. :)

Ok dovolj. Verjetno sem izgubil že polovico vas, ki to prebirate in da ne bom predolg (kar sem že), bi rad samo še pohvalil šefa trgovine Črta, ki mi je z veseljem pokazal in pomagal sprobati vrsto različnih juicov ter mi odprl oči v novi svet tekočin za tisto uro in pol, ko sem bil tam. Sem pa malo žalosten, ker so zdaj moje Lique izgubile čar :lol:

PS: Ne to ni sponzoriran review, dejansko me je tako navdušil nad njegovo postrežbo, prijaznostjo in seveda z njegovimi juici, da sem se odločil, da mojo izkušnjo delim z vami. Ded si zasluži :D
Zadnjič spremenil WolfBlaz, dne 03. Dec 2014 20:32, skupaj popravljeno 2 krat.
Slika
Uporabniški avatar
WolfBlaz

Re: Lord Of The Juice - Belidim.si trgovina. Da padeš s stol

OdgovorNapisal/-a OneRound » 03. Dec 2014 19:32

Očitno bom moral enkrat c Celje :)
Tale tekočina z malino, ki si jo omenil. Je to morda magic garden? Ker vidim, da še ni vseh opisov gor na belidim.
Pa še glede izida tekočin. Napisal si 13.11. izidejo. Si morda mislil 13.1. ali 13.12.?
Just got my paycheck! Now let's buy some new vape stuff... aaaaannnnd its gone!
Uporabniški avatar
OneRound

OdgovorNapisal/-a WolfBlaz » 03. Dec 2014 20:29

Hmm nisem ziher glede imena, ker je mel na testerju napisano sam "Malina". Mi je rekel da bo ta malina prišla naknadno ven, ni mi pa znal povedat točnega datuma. :)
Heh maš prav 13.12 je prav, sem popravil. Sem kar v novembru ostal :D
Slika
Uporabniški avatar
WolfBlaz

OdgovorNapisal/-a OneRound » 03. Dec 2014 20:31

Potem to verjetno ni magic garden. Bomo videli. Malino drugače obožujem a zaenkrat še nisem našel dobre tekočine s tem okusom.
Uporabniški avatar
OneRound

OdgovorNapisal/-a WolfBlaz » 03. Dec 2014 20:42

Potem ti pa definitivno priporočam če imaš možnost in čas da greš pogledat in sprobat. Jagodo je tut mel zelo dobro, če ti je všeč. :)
Mi je pa priporočal še Hruško in Melono od Flavor Hit-a, ki so dost cenejše tekočine (5€) in imajo te dve tut tist pristen naraven okus. Sem na koncu tiste dve vzel, ker sem imel premajhen budget za poet al pa mr.goodvape, lord of the juice pa še sploh nima na prodaj. :D
Slika
Uporabniški avatar
WolfBlaz

OdgovorNapisal/-a OneRound » 03. Dec 2014 20:54

Enkrat si bom res moral vzet čas in se zapeljat v Celje. Drugače sem pa že marsikaj naročil od tam. Pri Five Pawns skoraj ne moreš zgrešit. Pri P.O.E.T. sem pa zgrešil z limonino torto po celi črti. Zato bo treba enkrat na testiranje v živo.
Uporabniški avatar
OneRound

OdgovorNapisal/-a WolfBlaz » 03. Dec 2014 21:03

Mhm ravno zato mi je všeč brick&mortar trgovina, ker lahko dejansko sprobaš in povohaš in vzameš kar ti je všeč. Ne moreš vseh nijans opisati z tipkovnico na spletni strani. Potem pa lepo prek neta naročiš (če si malo oddaljen) in točno veš kaj ti je všeč in kaj ni. Men stojijo v predalu 3 tekočine, ki mi niso všeč, pa čeprav so se mi zdele zanimive iz opisa.
Slika
Uporabniški avatar
WolfBlaz

OdgovorNapisal/-a kauro » 03. Dec 2014 21:24

Zelo pozitivno sem presenecen nad Flavor Hitom. Kava, hruska in pomaranca, ki sem jih dobil vceraj, so top. Francoska kulinarika se je se je prenesla tudi na vejpanje :)
kauro

OdgovorNapisal/-a WolfBlaz » 03. Dec 2014 22:57

Kakšna je pa kava? Instant, espresso, barcafe,.. Je blag ali močen okus? Naraven ali bolj umeten? :D P*zda, ko je moja glava pozabla vprašat to v trgovini. Iščem eno res dobro kavo, tale od lique ko jo imam zdej ima zeloo umeten, instant coffee okus in pa preveč izrazit okus, mi ni všeč.
Slika
Uporabniški avatar
WolfBlaz

OdgovorNapisal/-a mateb » 03. Dec 2014 23:17

Čisto po slučaju sem dobil vzorec Wizzard's Bacco in mi je bila zelo všečna. Tistih cca. 5ml je precej hitro izginilo. ;) Ostalih nisem preizkusil tako da ne morem komentirat.
mateb

Naslednja

Vrni se na E-tekočine - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov