Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Lord Of The Juice: Wizzard's Bacco in Borovnica

Kaj je novega na področju E-tekočin. Ste kupili novo E-tekočino, delite mnenje in oceno z ostalimi.

Lord Of The Juice: Wizzard's Bacco in Borovnica

OdgovorNapisal/-a tilen2009 » 17. Nov 2014 20:52

Na moje veselje sem tudi jaz bil prisoten na meet-u v Celju kjer smo, kot je že KingKožuh napisal, imeli možnost poskusiti novo slovensko linijo e-tekočin pod imenom Lord Of The Juice.
Samo predstavitev znamke LOTJ in opis kako so tekočine zapakirane je KingKožuh prav lepo spisal, zato bom jaz na tem mestu samo napisal, da se z njim strinjam. Lepo, všečno, na nek način unikatno.
Je pa na meni, da predstavim dve tekočini, to sta Wizzard's Bacco in Borovnica. Preden pa nadaljujem, naj še samo napišem, da sem "vejper" šele dobrih 14 dni, zatorej je moje poznavanje e-tekočin enako nič, premium tekočin ala Five Pawns ipd. še nisem poskusil, prav tako prvič pišem opis kakršnekoli e-tekočine, zato vas prosim, da niste prestrogi. :mrgreen:
PG/VG je, kolikor sem si zapomnil, v razmerju 30/70 pri vseh tekočinah Lord Of The Juice.
Wizzard's Bacco je tobačna tekočina z po moje ravno pravšnjo stopnjo dodane arome po praženih lešnikih oz. kot je pojasnil Lazo po mandeljnih (šit, še dobro da sem šel še enkrat brat), ne po mandeljnih ampak po mandljih :o :?: , čeprav meni bolj vleče na lešnike, in ravno prav sladka je, mogoče kakšna kapljica karamele, nič več kot kapljica. Ko sem začel z vejpanjem, sem ravno zaradi odpora do analognih čikov, dobil tudi odpor do tekočin s tobačnimi aromami, zato sem Wizzard's Bacco poskusil z rahlim odporom, nekako kot otrok, ki ima odpor do nove nepoznane hrane in enostavno reče "tega pa nimam rad". :oops: Po prvem vdihu pa je sledilo presenečenje. Odprl se mi je svet. Ko sem odhajal domov mi je Črt ponudil tekočine za domov, za potestirat, seveda sem se takoj zagrebel za Wizzard's Bacco.
Ker sem se do takrat bolj navduševal nad sadnimi tekočinami sem najprej poskusil tekočino Apple tree katero je že Kingkožuh opisal in razočarano ugotovil, da imam brbončice čisto skurjene saj sem prej en teden skupaj gonil mešanico Dekang-ove in Flavor hit-ove zelene jabolke. Pa tako rad imam šumi bonbone. :( Druga tekočina, ki je pritegnila mojo pozornost, pa je bila borovnica. Po vonju sicer ni tipična borovnica ampak mi deluje bolj na mešanico 50:50 tobaka in borovnice, mogoče še kaka smetana ali skuta na rahlo. Kar se pa okusa tiče, pa prvih par vdihov še ni bilo občutiti borovnice, potem se je pa začelo. Njami. Spominja me na več stvari. Najprej na en borovničev sladoled, ki se je dal včasih dobiti pri nas, niti ne vem kdo ga je delal, potem na sladko skuto z borovnicami, tretje pa me spominja PEZ bonbone, ti so tudi bili borovničevi in so imeli enak okus. Kot bi zmlel pez bonbone in povlekel par "špurc". :D Definitivno jo priporočam. Ravno ko tole pišem, bom "zvejpal" zadnji dve kapljici borovnice. Ker nisem ljubitelj nekega visokega oz. močnega "throat hit-a" mi tele LOTJ tekočine prev lepo sedejo.
Star rek pravi "sto ljudi, sto čudi", zato mojega opisa teh dveh tekočin ne ravno jemati "za sveto". Zase vem, da ju bom še vejpal, prav tako pa komaj čakam, da še enkrat poskusim Apple tree, vam pa priporočam, da liniji LOTJ daste priložnost in tekočine poskusite tudi sami.
Hvala za branje in "take it easy on me". :D
P.S.:
Pozabil sem napisati, da po vejpanju borovnice ostaja kar nekaj časa okus po borovnici v ustih.
LP vsem.
Tilen
Zadnjič spremenil tilen2009, dne 17. Nov 2014 21:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
tilen2009

Kraj: Celje

Re: Lord Of The Juice: Wizzard's Bacco in Borovnica

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 17. Nov 2014 21:00

Tudi sam sem ravno dons v Lemota natočil zadnje kapljice borovnice, ki se mi bolj sede kot Apple tree, ki tudi ni slab. Morm rečt, da ko se je malo posteepala, je dobila še malo kisline, kar še bolj poudari naraven okus in malo je izginil tist poprast filing po jeziku. Se mi dopade res.
V wizard bacco pa se še nisem vrgel, vsak čas..
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a gregapetric » 18. Nov 2014 08:21

Lep pozdrav,
ker se žal vejp meeta nisem mogel udeležiti me zanima kje bi lahko naročil te tekočine? Se opravičujem za malo off-topic post :)
gregapetric

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a tilen2009 » 18. Nov 2014 09:12

Zdravo.
Tekočine lahko naročiš oz. bolje prednaročiš tule: http://www.belidim.si/index.php .
lp.
Uporabniški avatar
tilen2009

OdgovorNapisal/-a premmati » 18. Nov 2014 09:14

:) tekočine LOTJ dobiš v trgovini belidim-celje.mislim pa da jih trenutno ni na zalogi so baje v fazi zorenja , baje bodo čez cca 10 dni nared in na policah(imam samo grobo informacijo) ;)
Slika
Uporabniški avatar
premmati

OdgovorNapisal/-a gregapetric » 18. Nov 2014 10:09

Hvala tilen2009 in premmati za info. Ja sem poklical in prednaročil tekočine, ki baje pridejo čez cca 14 dni.
gregapetric

Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a lazo » 18. Nov 2014 13:43

Hvala vsem za mnenja o tekočinah :)
lazo

OdgovorNapisal/-a Indulge » 18. Nov 2014 16:01

Super komaj čakam sprobati tole :D
Ooooooooooohhhhmmmmmm
Uporabniški avatar
Indulge

OdgovorNapisal/-a hadzija1978 » 08. Dec 2014 12:12

borovnica je fenomenalna kapa dol lazo in crt
hadzija1978

OdgovorNapisal/-a aljaz4life » 07. Maj 2015 12:13

Borovnica, bolano sicer mi rdja še ni uspelo usposobit da bi dobil idealen okus, vendar v Subtanku je okus fenomenalen. priporočam borovnico prav tako magic garden (malina) in pa Dragons blood (lubenica),
aljaz4life

Naslednja

Vrni se na E-tekočine - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost