Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Lord Of The Juice: Wizzard's Bacco in Borovnica

Kaj je novega na področju E-tekočin. Ste kupili novo E-tekočino, delite mnenje in oceno z ostalimi.

Re: Lord Of The Juice: Wizzard's Bacco in Borovnica

OdgovorNapisal/-a actech » 07. Maj 2015 12:16

Točno te tri sem danes vzel :D pa je tudi prodajalec reku da to kombinacijo najbolj prodajajo :D
Drugače pa so men za subtanka premočne in jih redčim :shock:
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

OdgovorNapisal/-a ROX » 23. Jun 2015 12:15

Pozdravljeni. Dejte še povedat kok se dodaja LOTJ arom, ker sem ravnokar, dobil podatek, da naj bi se moglo dodajati zelo velik procent, celo do 15% pri nekaterih aromah :o
Ali to drži, ali je to samo dezinformacija. Ker nisem še uporabljal teh arom, bi prosil za info :)
Uporabniški avatar
ROX

OdgovorNapisal/-a premmati » 23. Jun 2015 12:50

:) pravijo, da piše na flaški priporočen % arome, se pa razlikuje odvisno od okusa arome, celo od 0,5%-5%.
poklical sem danes v belidim trgovino in dobil te podatke. osebno mi je podatek malo čuden, ker kolko vem njihove tekočine vsebujejo dost večji % arome :o :?
Slika
Uporabniški avatar
premmati

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a ROX » 23. Jun 2015 14:31

No ja, sicer je čudno, ker so v tujini cenejši kot pri nas :D tko da kle se spet vidi Slovenska požrešnost, sej ne vem če se splača kej komentirat, vendar zakaj bi naročil pri nas, če jih dobim brez poštnine po manjši ceni iz Italije :geek: Bom naročil da sprobam tudi te opevane LOTJ, drugače pa so Capella res dobre arome in neprimerno cenejše.
Uporabniški avatar
ROX

OdgovorNapisal/-a timotej » 23. Jun 2015 14:42

Jaz sem namesal na 15/16% pa je bilo prevec, sem razredcil na cca 12% pa mi je super. 7-8% pa rahlo premalo. Naslednjo rundo pa namesam na 10%.
timotej

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a timy123 » 23. Jun 2015 18:11

ni Lotj nič posebnega. Naročil sem blueberry hills, apple pie in hruško al neki takega in noben od okusov mi ni niti malo všeč, še zanič mi je. Res kolikor reklamirajo sem jaz osebno pričakoval več.. kolega sam nameša veliko boljše tekočine za moj okus..
timy123

OdgovorNapisal/-a actech » 23. Jun 2015 19:10

Večja umetnost je, po moje dobiti dobro bazo. V aromah pa večje razlike ne bi smelo biti.
Gre se za to, koliko zaupaš prodajalcu, proizvajalcu in potem še kakšnim certifikatom ki to "kao" neodvisno ocenjujejo.
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

Prejšnja

Vrni se na E-tekočine - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost