Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Kje naročiti e-tekočine

Kaj je novega na področju E-tekočin. Ste kupili novo E-tekočino, delite mnenje in oceno z ostalimi.

Re: Kje naročiti e-tekočine

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 12. Mar 2018 20:17

tomzy napisal/-a:Recimo iz trgovine beli dim celje mi je bilo ful ok za vejpat. Potem sem začel sam mešat in naročevat že pripravljene baze z nicotinom, tudi zaradi financ. pa me vse peče. Mi priporočate še kakšno drugo že namešano bazo? Kje naročit kaj kvalitetnega? :)

Po kateri bazi te vse peče?
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a tomzy » 14. Mar 2018 17:51

Ja probal sem: Purple X Label (VPG 70/30) 6mg nicotin in Red Label (VPG 30/70) 6mg nicotin, po obeh bazah me je peklo, nikakvo za kadit, sej pravim mi je minlo do vejpanja. Sedaj sem spet na smrdljivcih in spet razmišljam, da bi probal, ampak morem eno fajn bazo najt pa ne vem kaj. Na začetku sem imel namešano iz belega dima bazo VPG 70/30 + tist posebej nicotin + aroma in mi je blo ql pa isto 6mg nicotina, super sladka aroma, zakon no. Sam mi ni toto, da bi si sam nicotin mešal in vedno hodil v celje po nabavo. No pol sem začel naročevat iz juice doctor, naročil 3x, pa mi je minlo ... Kaj predlagaš? Lahko pa tut, da jebe situacijo coil. Na začetku sem imel M2 Coil, zdaj imam TFV8 Baby Q2 Coil... ;)
tomzy

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 27. Mar 2018 21:58

tomzy napisal/-a:Ja probal sem: Purple X Label (VPG 70/30) 6mg nicotin in Red Label (VPG 30/70) 6mg nicotin, po obeh bazah me je peklo, nikakvo za kadit, sej pravim mi je minlo do vejpanja. Sedaj sem spet na smrdljivcih in spet razmišljam, da bi probal, ampak morem eno fajn bazo najt pa ne vem kaj. Na začetku sem imel namešano iz belega dima bazo VPG 70/30 + tist posebej nicotin + aroma in mi je blo ql pa isto 6mg nicotina, super sladka aroma, zakon no. Sam mi ni toto, da bi si sam nicotin mešal in vedno hodil v celje po nabavo. No pol sem začel naročevat iz juice doctor, naročil 3x, pa mi je minlo ... Kaj predlagaš? Lahko pa tut, da jebe situacijo coil. Na začetku sem imel M2 Coil, zdaj imam TFV8 Baby Q2 Coil... ;)

Sem že slišal podobne zgodbe s Pink mule bazami, se mi je kar zdelo da je govora o njih.. Jah nič drugega ti ne preostane, kot druga firma baze, ki pa je v Sloveniji žal ne moreš nikjer preko neta naročit. Se boš moral glih zapeljat pa kupit 1L batch, da bo za nekaj časa. Žal nisem nikjer zasledil druge rešitve s pekočimi Pink mule bazami, kot menjava firme. Sam recimo med drugim uporabljam tudi 80/20 Pink mule in z njo nisem imel nikoli problema. Očitno nekomu paše in drugemu ne.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

Prejšnja

Vrni se na E-tekočine - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost