Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

SMOK Alien

Imate težave z elektronsko cigareto ? V tej temi rešujemo težave in svetujemo kaj narediti v primeru, da vam e-cigareta ali uparilec ne delujeta kot bi bilo potrebno.

SMOK Alien

OdgovorNapisal/-a milanf » 02. Jan 2017 23:58

Ima še kdo težave z luščenjem barve? Kolko berem na forumih se večina modov lušči. :twisted: :evil:
Slika
Uporabniški avatar
milanf

Kraj: Murska Sobota

Re: SMOK Alien

OdgovorNapisal/-a exmono » 03. Jan 2017 10:10

Žal za večina kovin ni barve, ki je nebi bilo mogoče zluščiti... in kolko berem na njihovi strani naj bi bilo ohišje iz neke cinkove zlitine, torej je verjetno isti material kot na joyetechovih VTC mini, Vtwo mini in cuboid. In ja žal je barva za cinkove zlitine kar občutljiva na luščenje po mojih izkušnjah (seveda odvisno od kvalitete barve).

Najboljša rešitev, če se hočeš izogniti luščenju barve je, ali da izbereš plastični mod ali pa da izbereš mod, ki je pač iz rosfrei-ja. (še ena dobra varjanta bi bil eloksiran aluminij, ampak ne poznam nobenega moda, ki bi bil iz njega)

Iz lastnih izkušenj sicer ne morem govorit, ker sem aliena v rokah držal glih 3x, ampak izgleda kr solidno izdelan po mojem mnenju, ampak so pa vsi barvani kovinski modi (kot tudi tanki) običajno kr hitro občutljivi na praske in luščenje. (zato sem si raje vzel rosfrei tank, pri modih pa žal tu ni toliko izbire)
exmono

OdgovorNapisal/-a milanf » 04. Jan 2017 16:40

Imel sem Joyetech VTC-ja pa je bil po treh mesecih še kot nov. Tu pa se barva enostavno lupi kot na srečkah loterije.
Slika
Uporabniški avatar
milanf

Kraj: Murska Sobota

OdgovorNapisal/-a taxidriver » 08. Jan 2017 12:12

Verjetno je najboljša rešitev proti luščenju barve nabava etuija.
Uporabniški avatar
taxidriver

OdgovorNapisal/-a savinjčan » 11. Mar 2017 16:15

jaz ga imam cca 14 dni in se ni nobenih težav z luščenjem. Je pa res da ga pazim. V žepu z ključi recimo ga ni pametno imet... Se ti je začel luščit na mestu poškodbe ali kar sam od sebe?
savinjčan

Kraj: Celje

Vrni se na Elektronska cigareta - težave z uporabo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost