Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

eGo AIO D22

Imate težave z elektronsko cigareto ? V tej temi rešujemo težave in svetujemo kaj narediti v primeru, da vam e-cigareta ali uparilec ne delujeta kot bi bilo potrebno.

eGo AIO D22

OdgovorNapisal/-a Simpatika » 13. Nov 2016 22:14

Prosila bi nekaj odgovorov na začetniška vprašanja, kljub temu, da sem forum že kar dobro predelala.

En teden uporabljam eGo Aio, 50/50, 3mg nikotina, sadni okus, vmes dvakrat prižgala cigaret, po treh dimih ugasnila, ker mi ni blo in niti ne čutim potrebe. Kadila sem Marlboro 4mg.
Zdaj pa problem, prvi uparjalnik je pljuval in brbotal, ok, prebrala in zamenjala. Drugi je bil uredu nekje 4 dni, zdaj pa se vse skupaj čudno obnaša. Ko vdihnem, pritisnem pač tipko in potem, ko neham, spustim. Lučka se prižge in ugasne, potem pa se čez nekaj sekund spet prižge in ugasne, brez da bi pritiskala. A je to uredu? Tudi okus in vonj tekočine ni več isti, kot prve dni, ni intenzitete?? Vdihavam v pljuča, ker mi je usta - pljuča premalo. Je problem v uparjalniku?

In še eno vprašanje, ker bom na e- cig ostala, si bom omislila še eno zadevico. Kaj predlagate glede na to, da rabim večji tank, recimo 4mll, da mi baterija zdrži cel dan, da ni potrebno ne vem kaj nastavljat, oziroma če ne gre drugače se bom poglobila še v to, nikakor pa ne bi delala kakšnega navitja. Pač boljše kot AIO, ampak še vedno dovolj enostavno :)

Hvala za pomoč
Simpatika

Re: eGo AIO D22

OdgovorNapisal/-a taxidriver » 14. Nov 2016 01:47

Dobrodošla,

to, da lučka utripa sama od sebe, kaže na to, da je mod zaznal nekej, kar mu ni všeč. Zdej če zadeva deluje, vrjetno ne bo nič hujšega. Kaj točno, pa ne vem.
Po mojih izkušnjah - če nekej na teh AIO-jih ne štima, zamenjaš grelno glavo. Načeloma mora ta ob zmernem vejpanju sicer zdržat nekej tednov...

Glede okusa je torej možnost, da je iz nekega razloga šla grelna glava in bo treba menjat. Je pa tud možno, da izkušaš fenomen otopelosti okusa, in po dolgotrajnem vejpanju pač ne čutiš okusa več tko intenzivno, kar ni nič tolk neobičajnega in se semintja vsakemu vejpistu lahko po malem dogaja.

Še najboljš je, da greš do izbranega prodajalca in mu poveš za problem, da ti proba on to rešit in svetovat. Mislim pa da smo se večalmanj vsi na začetku srečeval s takimi al drugačnimi težavami, predvsem zato, ker so vejpi neka "nova tehnologija" in se je treba z njimi tud mal spoznat.

Upam, da se reši :)
Uporabniški avatar
taxidriver

OdgovorNapisal/-a Bronto » 14. Nov 2016 16:57

Dobrodošla tudi z moje strani :-)

Ko gumb pritisneš, potegneš in spustiš, se vedno prižge lučka (za 2-3 sekunde). To je indikator baterije:

Stanje baterije - Lučka
60%-100% - Prižgana
30%-59% - Počaši utripa
10%-29% - Srednje hitro utripa
0-9% - Hitro utripa

Jaz vejpam do srednje hitrega utripanja, potem pa dam polnit...

LP in dosti užitkov...
"You live and learn. At any rate, you live." Douglas Adams
Uporabniški avatar
Bronto

OdgovorNapisal/-a Simpatika » 23. Nov 2016 12:38

Hvala za pojasnila, sem zamenjala več glav, zdaj je uredu.

In hvala glede lučk:), je tako težko prebrat navodila, haha
Simpatika

Vrni se na Elektronska cigareta - težave z uporabo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost