Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Problem z temperaturo

Imate težave z elektronsko cigareto ? V tej temi rešujemo težave in svetujemo kaj narediti v primeru, da vam e-cigareta ali uparilec ne delujeta kot bi bilo potrebno.

Problem z temperaturo

OdgovorNapisal/-a scobidoo » 22. Avg 2016 13:57

Pozdravljeni Vejperji!
Rabim pomoč, prej sem bil na ego aio, sedaj pa imam Esquare DNA40 z Kangertech Toptank mini in imam večni problem z temperaturno zaščito.
Trenutno imam v njem original glavo na 0,15 Ohm, naštiman na 35W ter 180C, ko parkrat potegnem mi takoj napiše temperatur protection in mi gre tudi malo dima, mogoče sem nastavitve naredil narobe, samo če dam večjo temperaturo je potem tisti zanič topel dim, kar mi ni všeč.
Ali mi kdo lahko pove kaj bi lahko bilo narobe? Ali naj temperaturo kar ugasnem?
Lep pozdrav
Slika
scobidoo

Kraj: Radeče

Re: Problem z temperaturo

OdgovorNapisal/-a AliB » 22. Avg 2016 15:59

Jaz sem nad TC kar malo obupal in še vedno trdim, da je to samo modna muha. Ene tuljave delujejo dobro na TC in tam imam to na TC tudi nastavljeno. Druge tuljave pa pod TC ne delujejo (nič pare....) in tam kar nastavim na VW. Saj razlike med TC in VW jaz niti ne zaznam, samo tekočine ne sme zmanjkati. Če boš TC izklopil, potem problema s TC ne bo več! Preveri pa, ali mod podpira 0,15 ohm pod VW!
AliB

Vrni se na Elektronska cigareta - težave z uporabo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost