Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

(Pre)topla para

Imate težave z elektronsko cigareto ? V tej temi rešujemo težave in svetujemo kaj narediti v primeru, da vam e-cigareta ali uparilec ne delujeta kot bi bilo potrebno.

(Pre)topla para

OdgovorNapisal/-a PujsaPepa » 09. Avg 2016 17:56

Pozdravljeni.
Po mojem uvodu v vejpanje z Joyetech ego AIO-tom sem sedaj kupil iStick PICO od Eleaf. Imam melo 3 mini tank in 0,5 ohmsko grelno glavo, uporabljam pa 70VG/30PG 3mg nikotina e-tekočino. Moj problem pa je, da mi je para veliko pretopla in me od tega kar peče grlo. Pri AIO-tu s tem nisem imel niti najmanjšega problema, pri PICO-tu pa me kar precej moti. Sicer je bolje, če dam na manj wattov-tam okrog 20, vendar se mi zdi da moram tam čist predolgo vlečt da dobim dovolj dima.
Zdej me pa zanima a je to pri večjih modih normalno ali je možno, da mam kej pokvarjen? Bi mogu poskusit z drugo grelno glavo mogoče?
Hvala za odgovore
PujsaPepa

Re: (Pre)topla para

OdgovorNapisal/-a platinab » 09. Avg 2016 21:53

Hmm zdi se mi da tut tekočine več pokuriš z PICOtom a?
Ponavad zarad preveč nikotina peče grl. No ja mene je. Se boš pa itak sam navadu kako ti je kul to paro not vlečt. Pri 0,5Ohmski glavi na Picotu morš pa met vsaj 30Watu semizdi kar je manj res ni neki pare. Pokvarjen ni po vsej verjetnosti. Kakšna glava je vsake tolk zanič... Ampak sem imel od začetka sam podobne izkušnje pa sčasom rata kul.
Počak tolk da se ti grlo pozdravi pa lepo počas naprej... ne se zagnat preveč.
Slika
x-278eur lol
Uporabniški avatar
platinab

Re: (Pre)topla para

OdgovorNapisal/-a actech » 11. Avg 2016 14:30

Tu je problem da si iz MTL uparjalnika preklopila na DL. Sam imam picota, sicer melo 3 ne uporabljam več, ker ne kupujem glav. Se pa spomnem da je bilo treba tovarniške glave imet na najmanj 35w pa tudi do 60w lohk greš. Pare ogromno, okus tudi. Ampak to ni primerljivo, oz. naslednji korak od ego Aio. To je za oblake delat pa direkt u pljuča vlečt.
Kupi si Kayfuna ali kakšen drug MTL uparjalnik pa boš bolj zadovoljna. :)
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

Vrni se na Elektronska cigareta - težave z uporabo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost