Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Joyetech EGO AIO & brbotanje ter odtekanje tekočine

Imate težave z elektronsko cigareto ? V tej temi rešujemo težave in svetujemo kaj narediti v primeru, da vam e-cigareta ali uparilec ne delujeta kot bi bilo potrebno.

Joyetech EGO AIO & brbotanje ter odtekanje tekočine

OdgovorNapisal/-a kopz » 13. Jun 2016 09:11

Sprva ni bilo nobenih težav, sčasoma pa se je povečevalo brbotanje, sprva sem opažal le kapljice v prozornem ustniku.
Danes zjutraj ob prvi uporabi pa poleg brbotanja je precej iztekala tekočina. Že pri enem vdihu in zatem odstranjenem ustniku je bilo vidno precej tekočine.
V bistvu ne morem kaditi zaradi tega in trenutno uporabljam nadomestnega.

- pazim, da ne dolivam preveč tekočine
- kadim res precej, ampak grelna glava je bila menjana 3 dni nazaj
- očistil sem vse pa ni pomagalo

Kaj bi lahko bil vzrok in ali ima kdo isti problem? Ali je kaj problematično, da sem ga večkrat pozabil prižganega, da sem včasih naredil toliko dimov da je bilo pri ustniku prevroče za dotik?
Kako hitro lahko skuriš grelno glavo pri tem modelu?
Slika
Uporabniški avatar
kopz

Re: Joyetech EGO AIO & brbotanje ter odtekanje tekočine

OdgovorNapisal/-a DamMB » 13. Jun 2016 10:33

sem imel iste probleme in sem ugotovil da če premočno vlečem mi včasih potisne tekočino ven, pa glavo zamenjal za 1ohm, ni več težav je pa res manj pare.
DamMB

OdgovorNapisal/-a kopz » 13. Jun 2016 10:59

DamMB napisal/-a:sem imel iste probleme in sem ugotovil da če premočno vlečem mi včasih potisne tekočino ven, pa glavo zamenjal za 1ohm, ni več težav je pa res manj pare.

Misliš na 1ohm? Zdaj je gor taka kot je priložena Cubis 0,6ohm.
Danes grem kupovat glave pa bi probal s tem.

Kaj pa brbotanje? A ti je glasen/se kuha ali je bolje?
Slika
Uporabniški avatar
kopz

OdgovorNapisal/-a zvone » 13. Jun 2016 18:08

Od vseh Joytech grelnih glav za AIO-ta je najbolj enostavna za uporabo in z dolgo življensko dobo 0.5 Ohm(direkt v pljuča)
Naslednja je 1,5 Ohm(usta-pljuča) vendar je pri tej potrebno počakati nekaj časa pri dolivanju tekočine.To so moje iskušnje.
zvone

OdgovorNapisal/-a kopz » 14. Jun 2016 07:26

Toliko tekočine se nabere po 5-7 vdihih odvisno kako močno vlečem.
Slika

Glavo imam sedaj 0.5ohm, začel sem kaditi bolj s pavzami in ne kot prej, ko sem ves čas sesal in se je AIO ful segreval.
Za DLI sem zdajle ravno (delam) na hitro nekaj prebral in probal, bi rekel, da je boljši hit, ker drugače ko kadim kot navadno cigareto mi ne zadostuje niti 9mg nikotina.
Prosim par nasvetov za DLI, ker močneje kot povlečem večji je problem z iztekanjem. Če nemočno in počasi vlečem ni take frke kot na sliki (je pa vseeno).
To iztekanje je res problematično, ker gre tekočina v nič in še čistim ga skos.
Slika
Uporabniški avatar
kopz

OdgovorNapisal/-a kopz » 14. Jun 2016 10:16

In nekaj normalnega vejpanja kasneje..

Slika

Začenjam se že spraševati...ali ni to dovolj za uveljavljanje garancije?
Preden zapravim liter tekočine....
Slika
Uporabniški avatar
kopz

OdgovorNapisal/-a rawr » 14. Jun 2016 13:09

Hehe

Zgleda je tak dizajn uparilca in premajhen pretok zraka. Ravno toliko, da moraš močneje potegnit in s tem povlečt nekaj tekočine proti ustniku. Zanimivo pa, da so težave pristone le zadnje dni. Si menjal tekočino za kako bolj redko? Nosiš vejp po žepu v vodoravni legi al kaj takega, leži na mizi? Sicer ne bi smelo puščat v ustnik, ampak vse je na koncu odvisno on dizajna. Ene komot obračaš, pri drugih pa moraš ful pazit.
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a ezp » 14. Jun 2016 14:16

Lahko, da je glava. Sem imel podoben problem. Močno brbotanja, prasketanje in tudi "pljuvanje" tekočine, da sem se skoraj opekel. Uporaba je bila praktično nemogoča, predvsem zaradi vročine kapljic... In to dve glavi zaporedoma, prva je delovala teden ali dva občasnega parjenja in potem pričela pljuvati. Druga glava isto,a ta že takoj po menjavi. V tgrovini so mi rekli, da je verjetno glava, da zna bit serijska napaka na glavah. Skeptično kupil novo in ta zdaj dela BP...
ezp

OdgovorNapisal/-a rawr » 14. Jun 2016 14:36

To bo to verjetno. Če je prej delalo ok, zdaj z isto tekočino pa ne, je zagotovo krivec grelna glava. Slabe grelne glave pa so že "standard", jih je več kot pa se o tem govori. Kiitajci skoraj ne poznajo QC (quality check), grelno glavo pa sploh težko oz. nemogoče testiraš pred prodajo.

Čimprej se spravite na rba pa bodo ti problemi preteklost. Seveda šele potem, ko se boste naučili rebuildat na določenem rba. V prvo se vedno loviš, da ga skapiraš :)
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a kopz » 14. Jun 2016 15:22

ezp napisal/-a:Lahko, da je glava. Sem imel podoben problem. Močno brbotanja, prasketanje in tudi "pljuvanje" tekočine, da sem se skoraj opekel. Uporaba je bila praktično nemogoča, predvsem zaradi vročine kapljic... In to dve glavi zaporedoma, prva je delovala teden ali dva občasnega parjenja in potem pričela pljuvati. Druga glava isto,a ta že takoj po menjavi. V tgrovini so mi rekli, da je verjetno glava, da zna bit serijska napaka na glavah. Skeptično kupil novo in ta zdaj dela BP...

Pa so ble enako te Cubis glave?

rawr napisal/-a:Hehe

Zgleda je tak dizajn uparilca in premajhen pretok zraka. Ravno toliko, da moraš močneje potegnit in s tem povlečt nekaj tekočine proti ustniku. Zanimivo pa, da so težave pristone le zadnje dni. Si menjal tekočino za kako bolj redko? Nosiš vejp po žepu v vodoravni legi al kaj takega, leži na mizi? Sicer ne bi smelo puščat v ustnik, ampak vse je na koncu odvisno on dizajna. Ene komot obračaš, pri drugih pa moraš ful pazit.

Tekočine sem menjal, ampak so vse goste. V žepu je v vertikali, na mizi tudi pokončno stoji (ponavadi, ne vedno). Vidim, da če pihnem vanj je potem vdih ok. Ampak nisem ga kupil, da bom pihal vanj.
Ravno probavam še neke nasvete. Če to ne bo delovalo bom pa počasi že po.......
Slika
Uporabniški avatar
kopz

Naslednja

Vrni se na Elektronska cigareta - težave z uporabo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost