Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Segrevanje atomizerja

Imate težave z elektronsko cigareto ? V tej temi rešujemo težave in svetujemo kaj narediti v primeru, da vam e-cigareta ali uparilec ne delujeta kot bi bilo potrebno.

Segrevanje atomizerja

OdgovorNapisal/-a platinab » 06. Jun 2016 16:28

Ja sj vem da nesmem vejpat 1uro v eno. Sam k mi paše kdaj pa kdaj..
Pač atomizer se mi mi segreva ič v 15minuth rata kr fuul vroč. (istick pico z mollo3 in ijust2 atomiizerjem. A to je normaln? Kaj pa temperature control mode- to je sam v modu al je to kj povezan z atomizerjem?
Slika
x-278eur lol
Uporabniški avatar
platinab

Re: Segrevanje atomizerja

OdgovorNapisal/-a rawr » 06. Jun 2016 17:06

Povsem normalno da rata vroč. Običajno še prej, kot v 15 min. TC pa skrbi, da ne upali žice, če je vata suha, v vsakem primeru pa rabiš vročino, da upariš tekočino :)
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a platinab » 06. Jun 2016 18:56

Kull. Kaj pa bi blo kj narobe če bi se preveč segreu al pa kj?
Kaj to pomen da z TC nemore pridit do dry hita al kaj?
Slika
x-278eur lol
Uporabniški avatar
platinab

OdgovorNapisal/-a plamen » 24. Jul 2016 23:01

Točno to, z TC ne more priti do ry hita oz okusa po zažjgani vati. Ampak to deluje samo v primeru če imaš glave iz SS, TI ali NI žice, pri glavi narejene iz kantalove uporove žice se ne moreš iti TC, ker ne dela oz nimaš opcije v istick pico pa tudi drugi modi nimajo za kantal, nekateri še za SS nimajo. Skratka kantal žica se ne uporablja zaradi svojih lastnosti za TC. Če boš imel na TC in npr NI glavo se ti bo vse skupaj zelo malo grelo, če pa imaš kantalovo glavo ki jo poganjaš med 30 in 80w (vsaj moj melo 2 ima takšne glave) potem se ti normalno cel atomiizer ful greje, sploh če, kot praviš, verižno uro skupaj vajpaš. Pri Goblinu http://www.pyursmoke.si/product/ud-goblin-mini-v2-rta/ sam naredil glavo iz nikelj200 žice in ga ob ful dimu pravkar kurim na 180C in je čisto mrzel. No če ga dam na 230 C je para že kar vroča in več jo je ampak samo ohišje tanka se bistveno ne zagreje, sploh pa ni vroč. Ja še to o "dry hitu". Ko ti začne zmanjkovati tekočine, je pare čedalje manj dokler jo čisto ne zmanjka takrat pa ti tudi v bistvu tuljava preneha delovati, torej tuljava ne daje temperature če ni vata v njej vlažna zato jo tudi ne zažge in ni dry hita. Sicer sem ti malo laično razložil ampak tako te stvari delujejo.
Slika
Uporabniški avatar
plamen

Vrni se na Elektronska cigareta - težave z uporabo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost