Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

VOOPOO DRAG MOD 157W

Imate težave z elektronsko cigareto ? V tej temi rešujemo težave in svetujemo kaj narediti v primeru, da vam e-cigareta ali uparilec ne delujeta kot bi bilo potrebno.

VOOPOO DRAG MOD 157W

OdgovorNapisal/-a AljosaG » 11. Feb 2018 18:12

Lepo pozdravljeni. Ker do sedaj še nisem dobil nobenega uporabnega odgovora nikjer se na pomoč obračam preko foruma.
Imam sicer Voopoo drag mod 157 W, s katerim sem več kot zadovoljen seveda, če dela kot treba. Prvi ta mod mi je prenehal delovati normalno ter deluje kakor bi bil v kratkem stiku oz ko privijem tank kar kuri
sam od sebe ali pa se ga ne da vklopit, po nekaj izvlekov baterij in ponovni vstavitvi pa spet prične. no pa sem kupil drugega meseca decembra 2017 in glej ga zlomka se mi je pojavila na njem težava, da mi je prenehal delovati ekran. Prav gledal sem kako ekran ob vsakem pritisku tipke bledi nakar se sploh ne vidi več ničesar, čeprav mod deluje. Ker so mi seveda dejali pri nas da ni več garancije kakor 1 mesec, proizvajalec pa da se moram obrniti na lokalnega zastopnika oz dobavitelja me zanima:

- je kdo imel že podoben problem z omenjenim modom ter če da kako je bila odpravljena napaka, če se je dalo popraviti ter cena če se sploh splača

- ali pri nas sploh obstaja kje zanj servis

za morebitne odgovore hvala že vnaprej.

Aljoša
Uporabniški avatar
AljosaG

Re: VOOPOO DRAG MOD 157W

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 18. Feb 2018 02:56

AljosaG napisal/-a:Lepo pozdravljeni. Ker do sedaj še nisem dobil nobenega uporabnega odgovora nikjer se na pomoč obračam preko foruma.
Imam sicer Voopoo drag mod 157 W, s katerim sem več kot zadovoljen seveda, če dela kot treba. Prvi ta mod mi je prenehal delovati normalno ter deluje kakor bi bil v kratkem stiku oz ko privijem tank kar kuri
sam od sebe ali pa se ga ne da vklopit, po nekaj izvlekov baterij in ponovni vstavitvi pa spet prične. no pa sem kupil drugega meseca decembra 2017 in glej ga zlomka se mi je pojavila na njem težava, da mi je prenehal delovati ekran. Prav gledal sem kako ekran ob vsakem pritisku tipke bledi nakar se sploh ne vidi več ničesar, čeprav mod deluje. Ker so mi seveda dejali pri nas da ni več garancije kakor 1 mesec, proizvajalec pa da se moram obrniti na lokalnega zastopnika oz dobavitelja me zanima:

- je kdo imel že podoben problem z omenjenim modom ter če da kako je bila odpravljena napaka, če se je dalo popraviti ter cena če se sploh splača

- ali pri nas sploh obstaja kje zanj servis

za morebitne odgovore hvala že vnaprej.

Aljoša

Servis zanj močno dvomim, da je pri nas :) Mogoče, če najdeš kakšnega nadebudnega elektronika, da ti to pogleda..
Lahko pa probaš še s posodobitvijo firmwera, mogoče ti kaj rata.. http://en.voopootech.com/download-support
Prav tako bi jaz probal s firmware posodobitvijo na prvem (tistem v "kratkem" stiku), če morda pa le ni mehanska okvara, tipke recimo.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

Vrni se na Elektronska cigareta - težave z uporabo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost