Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Kakšen tank svetujete in še kaj..

Tema je namenjena SVETOVANJU, kot uporabnik - uporabniku. Ni namenjena oglaševanju opreme, povezave do trgovin in izdelkov niso dovoljene.

Kakšen tank svetujete in še kaj..

OdgovorNapisal/-a matjaz » 24. Maj 2017 06:29

Zdravo,
kot čisti začetnik vajpanja sem dobil za darilo Eleaf iStick Pico 75W TC Box Mod. Zdaj pa potrebuje še vse ostale zadev. Če se ne motim potrebujem tank,baterije tekočine in nekakšne coile oz. nekaj podobnega. Predvsem me zanimajo vaši nasveti gledena kupa tanka. Želel bi 4-5 ml, da podpira način kajenja m2l (MTL) pri nekje 1,5 ohm, koliko dodatnih ciolijev naj kupim zravne, kako pogosto se jih menja in ali je poleg potrebno kupiti še kaj. Zasledil sem nekakne grelne glave, se tudi to kupuje posebaj in se jih menja in kako pogosto.Za baterije se bom pa že znašel, vsaj nekaj ;-) .Potem so pa tu še tekočine amapk o tem pa kasneje, ko bom zadevo sestavil, da bo uporabna. V vajpanje se spuščam predvsem zato, da bi prenehal s klasičnimi "čiki", trenutno gre na dan ena škatla najlažjih boss, kakašno količino nikotina v tekočinah naj izberem za začetek? Hvala lepa za pomoč in odgovore. lp Matjaž
matjaz

Re: Kakšen tank svetujete in še kaj..

OdgovorNapisal/-a marlon » 24. Maj 2017 09:34

nič čakat...nič postopoma! 50-60eur v tošl, pa v vape shoop. od tam prideš oborožen z vsem potrebnim (atty, baterija in juice). ostane ti le še veselo puhanje ob prebiranju forumov, ogledih na YT... priporočam tudi, da se pridružiš kakšni skupini na FB.
Slika
Kangertech Subtank Mini, Kayfun Lite plus, Kayfun Mini V3, Kayfun V5
Joyetech EVic VTC Mini, iStick TC40W
Uporabniški avatar
marlon

Kraj: celje

Re: Kakšen tank svetujete in še kaj..

OdgovorNapisal/-a ezp » 25. Maj 2017 06:56

Kot bivši kadilec (škatla in pol), bi ti za začetek svetoval apisre nautilus mini. Res, da ima "samo" 2ml tank, se ga pa da enostavno napolnit. Ob tekočinah s primerno stopnjo nikotina, boš dopolnil 1x do 2x na dan, brez problema. Glave so 1,6 in 1,8 ohma in se dokupujejo. Vzdržijo lahko od enega tedna do treh tednov, lahko tudi več. Res pa je, da glava s časom uporabe, daje manj okusa. Edino kar me moti pri njem je, da ne moreš sam obnavljati glav. Drugače pa je super, dobra imitacija potega, kot pri cigaretih, kolikor se pač le da z e-cigareto...

Drugače pa definitvno kayfun lite plus, če ga kje dobiš. Tank je 4ml, glave obnavljaš sam, kar ni noben problem... Lahko tud cenejšo varianto klon kayfuna v3 mini. Probal sem še siren gts 22mm in je preveč zračen, ni tsiega pravega potega, kot pri kayfun lite.

Stopnja nikotina na začetku, pri zgoraj naštetih tankih, naj bo nekje med 8% in 12%. Ne prehitevaj z nizko stopnjo. Če bo premočno lahko še vedno kasneje razredčiš. Če bo prešibko, bo pa večja varianta, da stegneš roko ponovno po škatlici... Priporočam ti, da za začetek vzameš več različnih okusov, da vidiš kaj ti paše. Npr..enega tobačnega, enega kremastega in enega sadnega...
ezp

Vrni se na Elektronska cigareta - kaj kupiti ?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost