Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

RTA za MTL

Tema je namenjena SVETOVANJU, kot uporabnik - uporabniku. Ni namenjena oglaševanju opreme, povezave do trgovin in izdelkov niso dovoljene.

RTA za MTL

OdgovorNapisal/-a Pich » 03. Apr 2017 11:25

Trenutno uporabljam Nautilus mini in Nautilus 2 tank, 8mg nikotinsko osnovo na bazi 80% Vg 20% pg. Ta kombinacija me komaj še zadovolji in že zdaj ga žgem na 14-ih watih. Rad bi zmanjšal stopnjo nikotina, vendar je throat hit močno povezan s količino nikotina v tekočini, procentu PG-ja in seveda wataži. Višja stopnja PG-ja ne pride v poštev, ker mi preveč izsuši grlo. Torej mi ostanejo samo še wati, ki pa jih nautilus ne prenaša najbolje. Zdaj pa me zanima, kateri RTA tank za MTL vejpanje nudi zadovoljiv throat hit četudi je stopnja nikotina v tekočini nižja?
Pich

Re: RTA za MTL

OdgovorNapisal/-a Taft » 04. Apr 2017 18:11

siren
kayfun v4
hurricane v2
Fire Bird Styled RTA
Slika
Taft

OdgovorNapisal/-a Pich » 05. Apr 2017 16:51

Hvala za odgovor. Uf samo cene so pa :shock:
Pich

OdgovorNapisal/-a havana_club » 06. Apr 2017 10:40

Zdravo,

moja selekcija nižjecenovnih bi bila:

- Kayfun v3 mini (clone)
- digiflavour siren GTA (fantastičen tank, sem bil presenečen)
- Aguvape Merlin mini
- Taifun GT2 (clone)

Dražji:
- Rose v3
- Van&Del Souless (od bratov hrvatov)
- Squape Reloaded

To je moja selekcija, ostalih Kayfun-ov sem se malo najedel že in mi ne pašejo najbolj... moj daily driver je pa Van&Del ... in dela daleč najboljše, vsak kar se mojega okusa tiče.

Lp DAvid
Slika
Uporabniški avatar
havana_club

Vrni se na Elektronska cigareta - kaj kupiti ?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost