Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Ileaf Ijust2 what next?

Tema je namenjena SVETOVANJU, kot uporabnik - uporabniku. Ni namenjena oglaševanju opreme, povezave do trgovin in izdelkov niso dovoljene.

Ileaf Ijust2 what next?

OdgovorNapisal/-a FunkyWB » 07. Jan 2017 09:31

Pozdravljeni!
Pred nekaj časa sem kupil Ijust 2 in sem zelo zadovoljen. Ker sem pa pogledal nekaj Rewievov na Youtube in ga tudi tisti ki vapeajo že nekaj časa kar pohvalijo. Sedaj me pa zanima kaj sedaj rad bi šel na nekaj drugega nekaj malo bolj "advanced" in me zanima kaj bi bil najboljši naslednjik za Ijust2?
FunkyWB

Re: Ileaf Ijust2 what next?

OdgovorNapisal/-a actech » 07. Jan 2017 11:28

Če si zelo zadovoljen ne menjaj nič. "Advanced" ti prinese samo več dela, večje oblake, več okusa (včasih tudi ne) in ogromno porabo e-tekočine....
Ko ti pa to preraste v hobi, pa poglej na youtube, tam imaš par taglavnih ki ocenjujejo vse najnovejše igrače. Si izbereš in naročiš pri kitajcih ali počakaš da pride v "vejpšopnirju" :D
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

OdgovorNapisal/-a FunkyWB » 07. Jan 2017 15:51

Pozdravljen,
Hvala za odgovor, kaj pa recimo samo spodnji del tisti z baterijo?
Ali se da zamenjati samo to, ali moram če že menjam zamenjati čisto vse?
FunkyWB

OdgovorNapisal/-a actech » 07. Jan 2017 15:58

Lahko, vendar ne vidim smisla v tem. Če ti to odgovarja pusti pri miru.
Naslednja stopnja bi bil kakšen v/w TC mod z RTA uparjalnikom. Kaj manjšega za začetek do nekako 80w moči. Pa verjetno kakšen uparjalnik ki ponuja tako MTL kot DL. Preberi pol foruma pa ti bo večinoma vse jasno...
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

OdgovorNapisal/-a FunkyWB » 07. Jan 2017 16:00

Haha :D bom prebral ja :) hvala za odgovore sem res se totalen začetnik tko da mi je tole še totalna neznanka.
FunkyWB

OdgovorNapisal/-a Mare3 » 06. Jun 2017 17:46

Kje si pa kupil Ijust 2? Sam ga imam isto namen kupiti pa ne vem ali bodo kaj komplicirali glede carine oz. novega zakona če iz GearBest-a naročim?
Mare3

Vrni se na Elektronska cigareta - kaj kupiti ?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost