Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Ego aio vs eleaf ijust 2/s

Tema je namenjena SVETOVANJU, kot uporabnik - uporabniku. Ni namenjena oglaševanju opreme, povezave do trgovin in izdelkov niso dovoljene.

Ego aio vs eleaf ijust 2/s

OdgovorNapisal/-a Rokec2 » 03. Jan 2017 16:37

Pozdravljeni,

Sem nov na forumu prav tako v svetu vejpanja. Kaksen teden nazaj sem kupil ego aio(cist navadnega) od takrat tudi cigarete nisem vec pokadil.

Zanima pa, ce ima kdo izkusnje z eleaf ijust?
Namrec moja zarocenka si ga misli nabavit(priporocal prodajalec v puharni maribor) in sem na to pomislil tudi jaz. Mocnejsa baterija in vecji tank me zaenkrat vleceta k menjavi. Kaj pa kvaliteta?

Lp
Rokec2

Re: Ego aio vs eleaf ijust 2/s

OdgovorNapisal/-a milyan » 07. Jan 2017 07:48

1100 mAh ni neka baterija ki bi pri 0,3ohm glavi držala cel dan pocket varianta, 2600mAh je pa ok za čez dan
drugače pa dela zadeva ni kaj dosti za primerjat razen da daš kasneje na eleaf bat lahko še kak drug tank ker ima klasičen 510 priključek
Slika
Uporabniški avatar
milyan

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 07. Jan 2017 07:48

Pozdravljen na forumu in čestitke za prehod.
Sicer osebno naprave nisem preizkusil, da bi ti znal s prve roke svetovat.. Lahko pa ti povem, da kvaliteta pri teh izdelkih ne niha ravno nevem koliko. Če ti je AIO zadost kvaliteten, ti bo najbrž tudi iJust (predvidevam, da gre za drugo serijo?). Konec koncev, je vse Made in China. :D
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a Blackie1987 » 22. Jan 2017 12:33

Trenutno odlično ocenjena in se vedno pocket friendly je Smok V8 kit. Prava pošast in smešna cena.
Blackie1987

Vrni se na Elektronska cigareta - kaj kupiti ?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost