Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Pomoč pri zamenjavi tanka.

Tema je namenjena SVETOVANJU, kot uporabnik - uporabniku. Ni namenjena oglaševanju opreme, povezave do trgovin in izdelkov niso dovoljene.

Pomoč pri zamenjavi tanka.

OdgovorNapisal/-a vapegod » 11. Avg 2016 22:44

Pozdravljeni, vape mi je hobi že kakšno leto, trenutno sem lastnik EGO ONE enke, dvojke mega in cuboida z cubis pro tankom.. Imel sem tfv4 mini ampak je dim zame prevroc, okus nepride tako do izraza kot pri Egotih ki sem jih preizkusil, zato sem se znebil tfv4 mini in leži v nekem predalu in poskusil cubis pro, za joyetech sem se odlocil zato ker si mi zdita ego one v1 in v2 idealna, teža, velikost, okus in celo količina pare je odlična, nekako sem imel najboljše izkušnje.

Nakar dobim cubis pro, tank nič posebnega mogoce celo na grdo stran vapa vleče ampak se da za zdržat, ampak ta spitback je neverjeten! Pihal ven pihal notr, z palčkami za ušesa, vleku na polno, vleku nč, mal wattih, velik wattih nč nepomaga.. Groza je, mogoče mi na 0,5 ohm coilu dela najbolje ampak tist coil lahko zamenjaš bombaž je pa grozn.. Zato sm se odloču za prenovljenga klasika: Kanger toptank mini.. Mi lahko daste nekaj nasvetov kako bi popravil cubisa ali če je toptank res vreden svojega denarja, rad imam take srednje mrzle vape, nekaj kaj ni tfv4 ampak je vseeno dost dobro.

Lep pozdrav
vapegod

Vrni se na Elektronska cigareta - kaj kupiti ?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost