Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Kaj izbrati za drugi vape

Tema je namenjena SVETOVANJU, kot uporabnik - uporabniku. Ni namenjena oglaševanju opreme, povezave do trgovin in izdelkov niso dovoljene.

Kaj izbrati za drugi vape

OdgovorNapisal/-a PujsaPepa » 12. Jul 2016 14:48

Pozdravljeni.

Da vam predstavim moj problem. Pred priblizno dvema tednoma sem z namenom opustitve kajenja zacel z vejpanjem ter si kupil Joyetech ego AIO. Za ta model sem se odlocil najbol zaradi ugodne cene saj nisem hotel za prvi vape kupiti nekaj dragega potem pa ugotoviti, da to ni zame. Vendar mi je samo vejpanje top, res mije super ker vem da ni tako skodljivo kot navadne cigarete, ni neprijetnega vonja, bolj ugodno itd.
Problem pa je pri meni nastopil pri AIO-tu pri kapaciteti za e-tekocino in vzdrzljivostjo baterije. Ker sem kar dosti vejpal sem imel kar dosti dela z polnjem tekocine ter polnjenjem baterije. Sploh je bil problem za vikende zvecer ko je naprimer zurka in sem po parih urah ostal brez vape-a potem pa je bila zelja po cigaretih velika :D

Zato se obracam na vas z vprasanjem kaj kupiti naprej? Razmisljal sem ze o se enem AIO-tu da bi potem uporabljal oba, vendar bi se rajsi preizkusil kaj novega. Rad bi, da bi bil vape cim bolj zacetniski, cim bolj podoben AIO-tu z vecjimi kapacitetami za tekocino in baterijo. Rad bi, da ima samo en gumb saj nisem se ravno izkusen in se nevem tocno zakaj se uporabljajo razlicne nastavitve wattov in podobno. Pomembno mi je tudi, da je "glava" taksna da se jo da preprosto zamenjati kot je to pri AIO-tu, kjer jo preprosto odvijes in privijes novo. Z temi zeljami sem prisel do modela Eleaf iJust 2. Zato me zanima vase mnenje? Bi bil primeren za zacetnika? Videl sem, da je baterija dosti zmogljiva in tudi 5,5ml tekocine mislim da bi zadostovalo.
Ze vnaprej se najlepse zahvaljujem za vse odgovore! :)
PujsaPepa

Re: Kaj izbrati za drugi vape

OdgovorNapisal/-a smoukar » 12. Jul 2016 19:16

Kupi še enega AIO. Vztrajaj pol leta in potem kupi mod, ki ti bo taprav. Ta čas porabi za tekočine. Če boš sedaj dal 50€+ za mod in ostalo, boš mogoče nehal vejpat al nabavljal nove mode.
Za na fešte imam nebox-a s dvemi baterijami.
smoukar

OdgovorNapisal/-a PujsaPepa » 12. Jul 2016 19:35

Ja sej sm meu namen sam me ful mika da bi se kej druzga sprobu :P
Ne sej 50+ nebi dajou za mod tm ene 30-40 ker bi neki preprostga kupu.. ker da bi sam rebuildu glave pa probavu razlicne watte pa to nevem ce se mi bo kdaj sploh dal hah. sej tega iJust 2 sm gledu na fasttech dobis za okrog 30e na netu sam nevem tocno kje sm gledu je pisal da tisto kartico k naj bi bla za to da ves da je to original odstranjena iz skatle tko da me to mal skrbi a mogoce kdo ve kako je s tem?
PujsaPepa

OdgovorNapisal/-a platinab » 12. Jul 2016 22:28

Js sm kupu Ijust2 po 1em tednu uporabe evo pena. To je bla mooč. Res premočno zame. Sj včasih zapaše pa to sam lih skos pa ne hah. Taka moč pa tut hitr baterijo poje. Js ti predlagam da kupiš mod k ma zamenljivo 18650 baterijo, da sam baterijo zamenaš in si spet v igri.
Js sem si problem rešu tko da sm si kupu Istick pico (najmanjši k se da baterijo menat) kupu sm 2 baterije(razmišlam še o eni zato ker mi od 7ih zvečer lih ob ene 3eh ponoč začne zmankvat (ko pijem paše vejpan non stop lol)) pa kupu sm še od Ijust2 atomizer ki je dovol velik pa še dost pocen je od ostalih pa iste glave so kot pri melo 3 (na žur si pa še zmer nesem sabo stekleničko tekočine).
Sm gledu kje se da kupit picota najcenejš pa to.. Sam nazadne sem se odločil kar pri slovenskih trgovcih zarad garancije.
Mal sm se zajebu ker se je cez en tedn na bolhi pojavu oglas za novga picota z 2ma baterijama za 40 in ga kontaktiram pa bi zglihu tut na 30 :0 :0 sam takrt se mi je pa res butast zdel še enga kupt čeprav je bla solidna cena. Če se ti ne mudi se splača ti počakat kšn tedn k vsake tok pride kšna lepa ponudba na bolho.
Torej.
Istick pico 50 eur
2baterije 20eur
Ijust2 atomizer 15eur
Ni mi žal.

Kar se pa tiče več gumbov ma pa pico enga pa 2 skrita spodi:P
Pač sam ne uporablam nekih nwmkašnih nastavitev ampak mam na wate naštiman in to je to. Ko sm pijan parkrat plus prtisnem ko pa doma film gledam pa minus, da ni takih oblakov da neb mogu vidit na ekran :P res enostavn.

Uglavnem ne priporočam ti ijust2 kompleta razen če si ga kje že vejpu in veš kaj kupuješ. Za vn je definitivn bolš pico :)

Če boš pa dost dnarja dau pa nehu kadit in pol še vejpat se ti bo pa itak splačal v vsakem primiru. Lol
Zadnjič spremenil platinab, dne 12. Jul 2016 22:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
x-278eur lol
Uporabniški avatar
platinab

OdgovorNapisal/-a platinab » 12. Jul 2016 22:33

Z baterijo od Ijust2 lah povejpaš lih 1tank pa še mau... Ampak ker je atomizer zlo požrešn tekočine bi zvejpu tank lih tok hitr kt pr AIO cca^^ pomoje neb blo bistvene razlike.
Slika
x-278eur lol
Uporabniški avatar
platinab

OdgovorNapisal/-a PujsaPepa » 16. Jul 2016 15:36

Okej torej tale pico mi je zlo usec in bi ga najbrz ze sou iskat ce nebi pol vidu na bolhi se cuboid mini od joyetecha k se mi pa tud zelo dopade pa se dost ugodn je na bolhi..
Zdej bi vs pa uprasu se vase mnenje kaj je bols eleaf pico al cuboid mini? Cuboid mi je nasploh bol usec v vseh pogledih razen tega da ma vgrajeno batarijo kjer me spet skrbi ce bo dost dolg zdrzala.. a bi mi kdo znou povedat kok casa prblizno drzi?
PujsaPepa

OdgovorNapisal/-a platinab » 16. Jul 2016 16:11

Hja baterija ja...
Verjetno ne več kot kšna 18650 :)
Slika
x-278eur lol
Uporabniški avatar
platinab

Vrni se na Elektronska cigareta - kaj kupiti ?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost