Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Wotofo Serpent mini

Tema je namenjena objektivni oceni osebnega uparjalnika oz. e-cigarete. Opis tehničnih parametrov, nasveti za optimalno in varno delovanje naprave.

Wotofo Serpent mini

OdgovorNapisal/-a actech » 19. Nov 2016 11:24

Sicer ni nov ampak vseeno nekaj opažanj. Mogoče ima kdo boljše izkušnje :)
Po več kot enoletni rabi dveh goblin minijev, sem se odločil da nabavim nov uparjalnik. In sem nabavil to. Hotel sem na enojno tuljavo z zadosti pretoka in top fil. Vse to je imel :) Ga dobim, operem, takoj navijem tuljavo tam okol 0.6ohma in gremo. Najprej mi je seveda spustil pol tanka :cry: Potem nekako naštudiram vickanje da je bila para ok in da ni točil. Ampak okusa, znanega iz goblin minija ni niti 50%. Kakšna blažja aroma se popolnoma razgubi. Poizkusil sem skoraj vsa možna osnovna navitja tuljav (brez raznih twisted, clapton, alien...tuljav). Nikakor ne dobim okusa. Naredil sem nekaj vzporednih testov iste tekočine na obeh uparjalnikih in je razlika neverjetna. S tem da je para in ustnik precej vroč če grem na višje wate. Tak da tam okoli 20w dela ok, kar je pa več je pa že tveganje :evil:
Najbolj sem bil pa jezen ker takrat ko se m kupoval je bil goblin mini v3 še "preorder", naslednji dan po naročilu, pa je bil na zalogi :x

V glavnem,
+ Oblika,
+ Izdelava je odlična.
- Barva na črnem se hitro začne luščiti ob robovih.
- Okusa je malo
- Para ob višjih watih je zelo vroča, in lahko dobiš tudi vročo kapljico v usta :(
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

Re: Wotofo Serpent mini

OdgovorNapisal/-a k2b » 20. Nov 2016 12:33

Če govoriš o novem Serpentu MIni 25 mm - se mnogo rivjuverjev pritožuje da na single decku ni neke arome - prevelka komora pač...
Pri dual decku je boljše....

Za 22 mm Ser.Mini pa ne bi smelo bit težav z aromo in puščanjem....
Uporabniški avatar
k2b

OdgovorNapisal/-a actech » 20. Nov 2016 13:27

Je 22mm. S puščanjem ob natančnem vickanju ni težav. Z aromo pač. Vsaj če primerjam z goblin minijem.
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

OdgovorNapisal/-a k2b » 21. Nov 2016 10:30

Ja - aroma je OK na 22mm verziji - samo rabi "konkretnejše" builde z debelejšimi žicami in posledično večje moči za poganjat.
Svojega sem zaradi tega dal naprej - ker mi ni na mini tankih za furat nad 20W.
Goblin Mini je glede tega bolj fleksibilen in se ga da tudi bolj varćno zbildat - se strinjam :D
Uporabniški avatar
k2b

OdgovorNapisal/-a havana_club » 21. Nov 2016 12:18

Jaz sem na Serpentu najdu sweet spot s twisted 28ga žico.... 6-7 navojev na 2,5mm prečnik... pride na okoli 0,8 ohm. Fura fantastično od 25W pa vse do 39W... okus, vsaj meni osebno... gladko povozi vse Gobline so far... vključno z v3 verzijo....

Lp
Slika
Uporabniški avatar
havana_club

OdgovorNapisal/-a actech » 21. Nov 2016 13:18

k2b napisal/-a:Ja - aroma je OK na 22mm verziji - samo rabi "konkretnejše" builde z debelejšimi žicami in posledično večje moči za poganjat.
Svojega sem zaradi tega dal naprej - ker mi ni na mini tankih za furat nad 20W.
Goblin Mini je glede tega bolj fleksibilen in se ga da tudi bolj varćno zbildat - se strinjam :D

Maš prav. Tudi men na teh mini tankih ni za furat neke nore moči. Hotel sem v bistvu goblin minija na eno tuljavo. Pa me je zaenkrat razočaral. Bom poizkusil "konkretnejšo" tuljavo če bo fejst bolš.... Drugače gre v penzijo :D
Slika

Uporabniški avatar
actech

Vrni se na Elektronska cigareta - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost