Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

CCELL Vape Coils

Tema je namenjena objektivni oceni osebnega uparjalnika oz. e-cigarete. Opis tehničnih parametrov, nasveti za optimalno in varno delovanje naprave.

CCELL Vape Coils

OdgovorNapisal/-a platinab » 10. Jul 2016 16:10

po 2eh mescih mi je zmankal priloženih grelnih glav in gledam kje bi jih kupil. Naletel sem pa na to čudo:

Slika

CCELL Vape Coils

To naj bi bla keramična glava, ki se jo lahko uporablja v vseh standardnih atomizerjih ( Aspire atlantis, triton, Vaporesso tank, melo, melo 2, Ijust 2). Tuljava je ovita v keramiko okoli te pa je tanka plast bombaža za manjše puščanje e-tekočine. Priporočena izhodna moč je med 20W in 35W.

Pravijo da ta keramična glava zdrži mnogo dlje, da se sama čisti (to res nevem kako zgleda) in da ni dry hita.

Prodaja jih e-nimbus v Ljubljani http://www.e-nimbus.si/index.php?route=common/home in sicer v dveh različicah- 0.2ohm in 0.9ohm.

V torek jih bom kupil in izprobal pa vam še poročam. Kupil bom 0.9ohm saj menda manj žre baterije prav tako imam raje manj pare. (Popravte me če razmišlam napačno)

^^
Slika
x-278eur lol
Uporabniški avatar
platinab

Re: CCELL Vape Coils

OdgovorNapisal/-a platinab » 13. Jul 2016 14:10

Hja evo Keramična glava haha
Pač glava k glava edino, da se ne manjših watih kuha( 20-35 ) So res veliki oblaki, okus je kul (od začetka mi ni biu kul samo lahko da to zarad ene škrt tekočine k jo prodajajo kot premium, ko sem not natoču svojo tekočino mi je kul). Bom vidu kolk časa mi bo zdržala :)
Kar se pa tiče keramičnih delcev semizdi da je pa isto kot nikljeva žica ki neki menda sprošča sam da teji coili mnda nimajo teh delcu. lol
Slika
x-278eur lol
Uporabniški avatar
platinab

Re: CCELL Vape Coils

OdgovorNapisal/-a LouieAbouassali » 06. Jan 2017 12:07

nice!!!!!!!!!
LouieAbouassali

Vrni se na Elektronska cigareta - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost