Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Eleaf iStick 100W TC

Tema je namenjena objektivni oceni osebnega uparjalnika oz. e-cigarete. Opis tehničnih parametrov, nasveti za optimalno in varno delovanje naprave.

Eleaf iStick 100W TC

OdgovorNapisal/-a kopz » 08. Jul 2016 14:15

Uvod v Vape z eGo AIO se je zaključil pred par dnevi z nakupom Eleaf iStick 100W TC, predtem sem si kupil že Vaporesso Gemini RTA. Je bil premišljen nakup, pregledal in gledal kup reviewov različnih modov in sem zelo zadovoljen - je bla kar prava odločitev.

Ko so bile baterije končno polne in tank opremljen z dvema SS tuljavama - prvi dim :shock: , nadaljevanje pa samo 8-) . Že AIO je bil dosti kvaliteten, da nisem niti razmišljal o kakem tobaku. Tole je pa čist druga zgodba. Količina in gostota pare postavita občutek in okus čisto na drug nivo.
Mod sam lepo sede v roko, zaslon je všečen, ima zaklep/odklep. Brez pritožb. Sicer sem na začetku naletel na težavo, da je izgubljal kontakt s tankom in je izpisovalo "No Atomizer", pa spet ok, pa spet "No Atomizer". To sem takoj našel na YT rešitev kjer je nekdo pod tank podstavil obroček od ključev. Jaz sem uporabil črno gumijasto podložko, se je sploh ne vidi, tank stoji še lepše in pa nobenih problemov s kontaktom več.

Ta problem s kontaktom je tudi edini minus, ki pa je rešljiv. Mod ima tudi nadgradljiv Firmware, ampak sem nekaj bral, da so nekateri imeli probleme z modom po nadgraditvi zato dokler ne preberem/se prepričam o tem puščam firmware tak kot je 1.0.

Slika

...še od malo bližje...

Slika

...in pa Vaporesso Gemini RTA...

Slika

Slika

....V nakupu so bile še Sony baterije, UD Coil Jig in Kanthal....

Slika
Slika
Uporabniški avatar
kopz

Re: Eleaf iStick 100W TC

OdgovorNapisal/-a rawr » 09. Jul 2016 09:12

Lep komplet si si sestavo. :) Želim ti fajn uporabo in ti naj dolgo služi, da za vedno pozabiš na tobak!
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a cucusniper » 10. Jul 2016 09:01

Lp. Tudi jaz imam popolnoma enak komplet ,in sem z njim zelo zadovoljen. Jaz sem si mojega nadgradil na novejši Firmware, nekakšnih razlik ne občutim razen tega da lahko grem na 120W moči ki pa jih tako ne uporabljam ker imam nastavljeno 80w in temp control na 220°C. Uporabljam pa žico ss316l 8ovojev 24ga na 3mm ali pa včasih na 2,5mm. in mi kar odgovarja. Probaval sem tudi že kakšne druge varijante pa mi niso najbolj ugajale. Kakšne coile pa kaj kuriš na kakšni moči ?
Innokin iTaste VV/VW version 3.0
iClear 16 4kom
Kanger E-vod
Kanger mini Protank-2
Kanger mini Protank-3 4kom
Kangertech KBOX Mini 50w
Kanger SUBTANK-MINI clearomizer 22mm 4kom
Istick TC100W (120W)
Gemini RTA
Golbin V2 Mini
cucusniper

OdgovorNapisal/-a kopz » 15. Jul 2016 10:33

cucusniper napisal/-a:Lp. Tudi jaz imam popolnoma enak komplet ,in sem z njim zelo zadovoljen. Jaz sem si mojega nadgradil na novejši Firmware, nekakšnih razlik ne občutim razen tega da lahko grem na 120W moči ki pa jih tako ne uporabljam ker imam nastavljeno 80w in temp control na 220°C. Uporabljam pa žico ss316l 8ovojev 24ga na 3mm ali pa včasih na 2,5mm. in mi kar odgovarja. Probaval sem tudi že kakšne druge varijante pa mi niso najbolj ugajale. Kakšne coile pa kaj kuriš na kakšni moči ?

Zaenkrat še nisem Firmware nadgradil bolj zarad pomanjkanja časa/lenobe. Kaj edina razlika ti je, da greš lahko do 120W? Mimgrede, si mel mogoče tudi ti na začetku kak problem s kontaktom pri različnih tankih? Sicer je menda pogost "problem".

Prvo sem imel coile tako kot ti SS316L 8 ovojev ampak 26ga na 3,5mm, zdaj imam pa gor Kanthal 24ga 9 ovojev na 3mm premera in drži konstantno 0,44ohm. Pri tem mi zadostuje že 30W-35W, lahko grem še višje ampak mi ni všeč tok močnejši hit in okus. Tudi na bypass mode deluje zadovoljivo. Uporabljam GeekVape vato, a je kaka enako/bolj kvalitetna vata za manjšo ceno?

Ravno menjam vato, pa sem slikal kako ga kuri 75W :D

Slika

V prihodnje si bom pa omislil še kak mini RTA tank za ven ali na obiske pa to, da se zmanjša velikost vsaj mal itd.
Slika
Uporabniški avatar
kopz

OdgovorNapisal/-a kopz » 17. Jul 2016 17:55

Sem stestiral še izdelavo twisted wire coilov (26ga SS316L) in se obnese res dobro....

Slika
Slika
Uporabniški avatar
kopz

OdgovorNapisal/-a kopz » 23. Avg 2016 11:16

No po redni uporabi je prišlo do napake pri gumbu za vžig,ki se je zatikal tako, da je kar letel do limita 10 sekund. Naslednji dan sem imel v roki že povsem novega brez komplikacij. V trgovini Nimbus mam pa res same dobre izkušnje, celo pokličejo te na telefon medtem, ko nekaterim trgovinam se ne da niti na pošto odgovorit. Vsa čast Nimbus in hvala :!:

Slika
Slika
Uporabniški avatar
kopz

Vrni se na Elektronska cigareta - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost