Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

eLeaF iStick Pico 75w TC mod

Tema je namenjena objektivni oceni osebnega uparjalnika oz. e-cigarete. Opis tehničnih parametrov, nasveti za optimalno in varno delovanje naprave.

Re: eLeaF iStick Pico 75w TC mod

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 24. Mar 2016 22:05

Fantje @rawr vedno priporoča samo top stvari, vsaj men, tako da v njegovo presojo ne dvomim.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a rawr » 24. Mar 2016 23:03

Me veseli, da tako misliš. Se trudim, da ne pišem bedarij in večinoma mi uspeva. :)

Pač glede na osebno dobre izkušnje z eleaf vw baterijami mislim, da bo tudi ta nov član istick družine potrdil in upravičil ugled, ki si ga je firma pridobila v preteklosti. Ter ga še dodatno utrdil, ker ponuja ogromno, za nižjo ceno kot priznana in uveljavljena konkurenca.
Treba se je zavedat, da to niso igračke, ampak v najslabšem primeru mini bombe ali vsaj molotovke. Bolj zaupam eleaf/joytech/kanger, da so vgradili kakovostne baterije in vezje, kot pa kar enemu "kitajčku", ki ima zdaj svojo linijo vw baterij po nižji ceni. Pico ima še to veliko prednost, da jlahko baterijo odstranimo, ko se sprazni ali znuca.
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a logihack » 25. Mar 2016 22:26

No, sem ga danes naročil...sem potem hotel še dve lg bateriji vzet, pa to ni(več?) možno ;(
logihack

OdgovorNapisal/-a rawr » 26. Mar 2016 10:19

logihack napisal/-a:No, sem ga danes naročil...sem potem hotel še dve lg bateriji vzet, pa to ni(več?) možno ;(

Ja so sprejeli dodatne omejitve kitajci. Že zadne leto dni je bilo "drago" kupovat 18650 na Fasttechu ali Aliju zaradi dražje poštnine. Sony vtc ima belidim po fajn ceni, tak da se res ne splača gledat v tujini ;)

Glede picota pa ti priporočam, da prekličeš naročilo, vzameš store kredit, pa ga jutri naročiš s kodo: DEALS za 15% popust in uporabiš nekaj kredita :idea:
Uporabniški avatar
rawr

OdgovorNapisal/-a logihack » 26. Mar 2016 10:49

plačal sem prej paypala...a imam možnost preklica?
logihack

OdgovorNapisal/-a rawr » 26. Mar 2016 10:59

Itak. To mi je pri fasttechu res všeč! Prekličeš naročilo, označiš store kredit namesto vračila na paypal in jutri s kodo znižaš znesek, ostalo plačaš s kreditom, preostanek pa drugič porabiš. Vračilo denara na paypal pa zna traja kak teden dni.

Sem že dostikrat to koristil, ko recimo kake stvari ni bilo na zalogi v omenjenem času, če sem si premislil ali zamenjal kaj itd... Po eni strani so si sami krivi, ker včasih potem kake stvari ne vzamem, no pa za to naslednjič vzamem kaj drugega, ker je treba porabit kredit :lol:

Tukaj vidiš stanje kredita:

Slika
Uporabniški avatar
rawr

OdgovorNapisal/-a logihack » 26. Mar 2016 11:52

no, super...bom res to naredil, saj potem cena pade pod tistih 22eur in me carina sploh ne skrbi več ;)...sem pa naročil tudi coile za cubisa in bom tudi to preklical in naročil jutri...potem jutri vzamem še criusa in sem dober za kar nekaj časa ;)...hvala ti za tole
logihack

OdgovorNapisal/-a rawr » 27. Mar 2016 09:20

Koda DEALS velja le za dva izdelka, ki ju v nedeljo dajo v akcijo. https://www.fasttech.com/forums/promoti ... -to-50-off

Lahko pa še do 29.3. izkoristiš kodo BUNNY za 10% popust
Uporabniški avatar
rawr

OdgovorNapisal/-a logihack » 27. Mar 2016 16:50

Sem koristil kodo BUNNY in nabavil picota, zdaj bom pa še criusa, če pravite, da je rebuild enostavnejši, kot na bellusu. Sem začetnik v diy zadevah, pa mi bo mogoče s tem lažje začeti ;)
logihack

OdgovorNapisal/-a mmihaappravnikk » 29. Mar 2016 07:14

Tale zadevca je pa zuper za en backup mod:) Malo še počakam, če najdem kje kak dober deal za rabljen VTC Mini, potem bom pa kar tega naročil. S to ceno zmaga, pa še kamorkoli ga lahko pospraviš, ker je tako majhen:)
mmihaappravnikk

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Elektronska cigareta - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost