Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

eLeaF iStick Pico 75w TC mod

Tema je namenjena objektivni oceni osebnega uparjalnika oz. e-cigarete. Opis tehničnih parametrov, nasveti za optimalno in varno delovanje naprave.

Re: eLeaF iStick Pico 75w TC mod

OdgovorNapisal/-a mmihaappravnikk » 29. Mar 2016 12:04

rawr napisal/-a:Koda DEALS velja le za dva izdelka, ki ju v nedeljo dajo v akcijo. https://www.fasttech.com/forums/promoti ... -to-50-off

Lahko pa še do 29.3. izkoristiš kodo BUNNY za 10% popust

BUNNY koda ne dela več, vsaj meni ne. Če ima kdo kakšno drugo kodo, ki "prime", prosim:)
mmihaappravnikk

OdgovorNapisal/-a logihack » 29. Mar 2016 17:35

mmihaappravnikk napisal/-a:Tale zadevca je pa zuper za en backup mod:) Malo še počakam, če najdem kje kak dober deal za rabljen VTC Mini, potem bom pa kar tega naročil. S to ceno zmaga, pa še kamorkoli ga lahko pospraviš, ker je tako majhen:)

sam imam vtc minija 2 meseca, zdaj pa sem naročil tega picota, ki bo za v službo, oz. za v žep ;)...z njim bom verjetno uporabljal cubisa, kateri je res nepropusten, pa tudi vse drugo je enostavno. Za večje užitje, pa bosta verjetno vtc mini in crius boljša izbira in bom verjetno imel za doma :oops: :mrgreen: :twisted:
gre pa res praktično za drobiž in verjamem, da je 22eur dobro vnovčenih :D
logihack

OdgovorNapisal/-a actech » 11. Apr 2016 16:02

Moja nova igračka. Zelo zadovoljen :)
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

OdgovorNapisal/-a rawr » 12. Apr 2016 07:24

Dobro zgleda! To si vzel pri nas? Na FT še kar ni zaloge :roll:

Sem pa videl, da jih je nekaj uspelo uniči plastiko na robu na bateriji pri privijanju/odvijanju pokrovčka?!
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

Prejšnja

Vrni se na Elektronska cigareta - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost