Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

plume veil 26650

Tema je namenjena objektivni oceni osebnega uparjalnika oz. e-cigarete. Opis tehničnih parametrov, nasveti za optimalno in varno delovanje naprave.

plume veil 26650

OdgovorNapisal/-a offroad » 21. Okt 2015 19:17

Pozdravljeni. Danes sem dobil nov plume veil 26650 klon - cena 10€ (iz slovenske trgovine).
Lepo zapakiran, na prvi pogled kot org. Ga razderem in toleranca je pretesna, zunanji obroc malce "riba" po podnozju, nic kar malce brusnega papirja nebi resilo. Luknje za spodnji airflow so vse enake, vrtanje povrsno.
Drugace pa kar se izdelave tice kar uredu. Ko pridem domov bom navil tuljavo in preizkusil se njegovo delovanje.
Preizkusil sem ze org. tuljave s siliko- katastrofa vsak hit je dry hit :/ verjamem da bo s boljso tuljavo uredu :):)

Lp porocam cez kaksno urcko
Slika
offroad

Re: plume veil 26650

OdgovorNapisal/-a offroad » 21. Okt 2015 21:22

prosil bi vas za pomoč rda sem opral in sedaj mi istick napiše atomizer short. ve kdo kaj je narobe? je mogoče le kakšen kontakt moker in moram počakati da se posuši?
Slika
offroad

OdgovorNapisal/-a OneRound » 22. Okt 2015 07:17

Napiši vse podatke. Kateri istick, kakšna žica, kakšen upor?
Just got my paycheck! Now let's buy some new vape stuff... aaaaannnnd its gone!
Uporabniški avatar
OneRound

OdgovorNapisal/-a offroad » 22. Okt 2015 22:08

OneRound napisal/-a:Napiši vse podatke. Kateri istick, kakšna žica, kakšen upor?

torej matram svojega istick 40w, na plumu je single micro coil s 0.98 ohmi. z rdajem sem precej zadovoljen le dober kontakt s tuljavo je problem dobiti. airflow je precej uredu mogoče bi si želel več tistega spodnjega, da bi še malo pridobil na okusu. no celem dnevu deluje bp. zaenkrat bi ga ocenil 7/10 bomo videli kaj bo pokazal čas.

še kaj poročam.
lp
Slika
offroad

Vrni se na Elektronska cigareta - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost